Sillamäe Gümnaasiumi EV100 BALL

Jõulukohvik

Õpetajate päev

Valentinipäev

14. veebruaril tähistas meie kool  Valentinipäeva.  Töötas post ja igaühel oli võimalus saata Sõbratervitus kallile inimesele  või  sõbrale.  Iga klass valis välja kõige sõbralikuma paari, keda pildistati  aga kõigil soovijatel oli võimalus valida välja see paar, kes kõige rohkem meeldis. Samuti toimus nende paaride vahel konkurss kooli aulas. Konkursi  võitis  11B klassi kõige sõbralikum paar – Diana Malinina ja Vladislav Tšagin.

Samuti oli huvitav ettekanne Valentinipäeva ajaloost.

Sõbrapäeval võis igaüks  jätta oma soovi ja kinkida kingituse oma sõbrale.

Eesti keel

Eesti Vabariik 100 aastapäevale pühendatud etendusüritus «Elav ajalugu».

Head õpetajad ja õpilased!

Kutsume teid osalema Eesti Vabariik 100 aastapäevale pühendatud ettendusüritusel "Elav ajalugu".

19.veebruaril kell 12.30 gümnaasiumi aulas

Esitame lühistseeni 1918.ndast aastast. Ajaloosündmusi taaseelustavas etenduses osalevad tuntud ajaloolised tegelased Konstantin Päts, Aleksandr Tõnisson jt.

19. veebruaril 1918. aastal tuli salaja kokku enamlaste laiali saadetud Maapäeva vanematekogu, mis valis kolmeliikmeline Eestimaa Päästekomitee. Viis päeva hiljem 24. veebruaril, vaid päev enne Saksa vägede jõudmist Tallinna, kuulutas Eestimaa Päästekomitee, koosseisus Konstantin Päts, Jüri Vilms ja Konstantin Konik, välja Eesti iseseisvuse.

Allikas: err.ee

Eesti keel

Gümnaasium tähistas 6ndat sünnipäeva!

31.jaanuaril 2018. aastal tähistas  Sillamäe Gümnaasium sünnipäevapidu. Kuus aastat tagasi registreeriti meie gümnaasium Rahandusministeeriumi poolt asutuste registrisse.

Sünnipäeva tähistasime sel korral kooli videofilmide vaatamise ja sünnipäevakõnede konkursiga. Kõigepealt, enne konkurssi tervitasid ja õnnitlesid kogu koolipere kooli direktor Arno Kaseniit ja õpilasesinduse president Aleksei Tregubov. Seejärel algaski meie kooli ajaloo esimene sünnipäevakõnede konkurss.

Esimesena astus saalitäie kuulajate ette 10A klassi õpilane Diana Ignatenko, tema järel juba järgmised seitse esinejat. Kõik õnnitluskõned olid väga hästi esitatud ja said koolipere aplausi osaliseks. Oma kõnedes toonitasid õpilased, et neile meeldib gümnaasiumi õpikeskkond väga, koolis on võimalus osaleda paljudes projektides, gümnaasiumis õppimine on hea ettevalmistus tulevaseks üliõpilaseluks.

Diana Ignatenko (10A), konkursi võitja.

Lehed