Gümnasistide pühitsemine

Jõulukohvik

Olümpiaadid Sillamäe Gümnaasiumis

Eesti keel

Olümpiaadid ja konkursid on üks osa õppetööst. Õpilased õpivad olümpiaadidel osaledes mõtlemas mõtlema, meenutama ja välja mõtlema.

Sel aastal on toimunud juba olümpiaadid matemaatika, füüsikas, inglise keeles. Ees on ootamas olümpiaadid loodusainetes ja kunstis.

Soovin edu meie õpilastele , ja jaksu meie õpetajatele!

Uus nädal Sillamäe Gümnaasiumis

Eesti keel

II õppeveerand on alanud väga intensiivse õppimise tähe all. Lisaks õppetundidele toimuvad ka üritused, mis avardavad silmaringi või annavad võimaluse oma teadmisi-oskusi rakendada. Eelmisel nädalal toimusid külalistunnid. Meie õpilastega kohtusid teisipäeval Euroopa Parlamendi liige Yana Toom ja neljapäeval andis ühiskonnaõpetuse tundi Riigikogu liige Eevi Paasmäe. Meie õpilased Diana Malinina ja Aleksei Tregubov tulid tagasi Eesti Väitlusseltsi poolt korraldatud välisreisilt Kreekasse. Viis õpilast osalesid Narva Kolledzis Maarja Lõhmuse poolt korraldatud meediakoolitusel.

Alanud on II õppeveerand

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasiumis algas taas õppetegevus- II õppeveerand. I õppeveerand oli väga intensiivne - õppisime tundides, õppekäikudel, projektipäevadel. I õppeveerandil lõppes I kursus ja hinded pandi välja matemaatikas, inglise keeles ja eesti keeles.

Õpime sel veerandil kuni 21.detsembrini. II veerand tuleb väga huvitav - külalisloengud, olümpiaadid, projektipäevad, teemanädalad ja huvitavad kohtumised väga huvitavate inimestega.

Head õppimist!

Arno Kaseniit