Juhtkond ja spetsialistid

Sillamäe Gümnaasiumi juhtimisstruktuur

Ees -ja perekonnanimi

Amet

Vastuvõtuaeg

Kontaktandmed

Arno Kaseniit

Direktor

E-R 8.00-17.00,
eelregistreerimisega  tel 3929047

direktor@sillamaegymn.edu.ee
arno.kaseniit@sillamaegymn.edu.ee
+372 392 9047

Marina Hramtsova

Õppealajuhataja

 E 08.00-16.00

eelregistreerimisega  tel 3929041

marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee
+372 392 9041

Erika Tambi

Arendusjuht ja majandusjuhataja ajutine kohusetäitja

E-R  08.00-16.00

erika.tambi@sillamaegymn.edu.ee
392 9049, 3929044

Marina Orikova

Personalispetsialist, raamatukoguhoidja

E-R 08.00-16.00

marina.orikova@sillamaegymn.edu.ee
+372 392 9046

Juulia Devadze

Infotehnoloog

E, K, N  9.00-16.00

juulia.devadze@sillamaegymn.edu.ee

Sergei Varankin

Arvutispetsialist

E-R 8.00-16.00

sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee 

Liana  Priske

Projektijuht

E-R 9:00-15.00

liana.priske@sillamaegymn.edu.ee
+372 392 9047

Veera Timošina

Peakokk

E-R  08.00-15.00

+372 392 9043

Evelin Laht

Sekretär

E-R 08-16.00

kantselei@sillamaegymn.edu.ee

 +372 392 9047
+372 57 494 708

Julia Taal

Sekretär-arhiivispetsialist

4 tundi nädalas 

 julia.taal@sillamaegymn.edu.ee

tel +372 392 9047