Juhtkond ja spetsialistid

Ees - ja perekonnanimi Kontaktandmed
Kaseniit Arno
Direktor
tel:+372 392 9047  
arnoopetaja@sillamaegymn.edu.ee
direktor@sillamaegymn.edu.ee
arno.kaseniit@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõttuaeg:
E-R 8.00-17.00, eelregistreerimisega tel 3929047
Hramtsova Marina
Õppealajuhataja
tel:+372 392 9041  
marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõttuaeg:
E 08.00-16.00 eelregistreerimisega tel 3929041
Tambi Erika
Arendusjuht ja majandusjuhataja ajutine kohusetäitja
tel:392 9049, 3929044  
erika.tambi@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõttuaeg:
E-R 08.00-16.00
Devadze Juulia
Infotehnoloog
juulia.devadze@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõttuaeg:
E, K, N, R 9.00-16.00
Orikova Marina
Personalispetsialist, raamatukoguhoidja
tel:+372 392 9046  
marina.orikova@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõttuaeg:
E-R 08.00-16.00
Priske Liana
Projektijuht
tel:+372 392 9047  
liana.priske@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõttuaeg:
E-R 9:00-16.00
Taal Julia
Sekretär
julia.taal@sillamaegymn.edu.ee
Timošina Veera
Peakokk
tel:+372 392 9043  
Vastuvõttuaeg:
E-R 08.00-15.00
Varankin Sergei
Arvutispetsialist, Matemaatika ja informaatika õppetooli juht
sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõttuaeg:
E-R 12.00-16.00
Varivoda Julia
Sekretär
tel:+372 392 9047, +372 57 494  
kantselei@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõttuaeg:
E-R 08.00-15.00