Juhtkond ja spetsialistid

Ees - ja perekonnanimisorteeri kasvavalt Kontaktandmed
Varivoda Julia
Sekretär
tel:+372 39 29 047, +372 57494708  
kantselei@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
E-R 08.00-16.00
Varankin Sergei
Arvutispetsialist, Matemaatika ja informaatika õppetooli juht, 10C mentor
sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
E-R 12.00-16.00
Timošina Veera
Peakokk
tel:+372 392 9043  
Vastuvõtuaeg:
E-R 08.00-15.00
Tambi Erika
Arendusjuht ja majandusjuhataja ajutine kohusetäitja
tel:392 9049, 3929044  
erika.tambi@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
E-R 08.00-16.00
Priske Liana
Projektijuht, raamatukoguhoidja
tel:+372 392 9045  
liana.priske@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
E-R 8:30-15.30
Orikova Marina
Personalispetsialist, Mittestatsionaarse õppe osakonna õpetaja
tel:+372 392 9046  
marina.orikova@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
E-R 08.00-16.00
Kaseniit Arno
Direktor
tel:+372 392 9047  
arnoopetaja@sillamaegymn.edu.ee
direktor@sillamaegymn.edu.ee
arno.kaseniit@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
E-R 8.00-17.00, eelregistreerimisega tel 3929047
Kaasik Airi-Kairi
Huvijuht-üldpädevuste koordinaator, õpilasesinduse mentor
airi-kairi.kaasik@sillamaegymn.edu.ee
Hramtsova Marina
Õppealajuhataja
tel:+372 392 9041  
marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
E 08.00-16.00 eelregistreerimisega tel 3929041
Devadze Juulia
Infotehnoloog
juulia.devadze@sillamaegymn.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
E, K, N, R 9.00-16.00