Lõpukell 2019

Treppide Jooks 2019

Teeme ära 2019

previous next

Gümnaasiumis alustas õpinguid rekordarv õpilasi

Eesti keel

Uus õppeaasta algas Sillamäe Gümnaasiumis piduliku aktusega. Gümnaasiumi 8nda õppeaasta esimese õppepäeva avas kooli pidaja tervitusega linnapea Tõnis Kalberg. Koolidirektor Arno Kaseniit soovis kõigile sajaseitsmekümnele gümnasistile jätkuvat õpihimu ja edukat õppeaastat.

Gümnaasium on jätkuvalt tervist edendav kool, kuulub liikuma kutsuvate koolide võrgustikku ja osaleb sõbraliku tööandja programmis.

Uuel õppeaastal jätkatakse neljas õppesuunas õpilastele valikkursuste pakkumist. Uue õppesuunana avame sel õppeaastal sisekaitse õppesuuna. Jätkuvalt on õpilaste valikus reaalõppesuuna, looduse õppesuuna ja humanitaarõppesuuna kursuste moodulid.

Sillamäe Gümnaasium on Ida-Virumaa esimene puhas gümnaasium, mis alustas tööd 2012.aastal. Sillamäe Gümnaasiumi on lõpetanud juba ligemale nelisada noort inimest, kes enamuses on jätkanud õpinguid peamiselt Eesti, aga ka välismaa kõrgkoolides. Gümnaasiumis töötab ligemale kolmkümmend õpetajat. Sillamäe Gümnaasium on munitsipaalgümnaasium, kooli pidaja on Sillamäe linn.

Jõudu ja energiat meile kõigile uuel õppeaastal!

Sillamäe Gümnaasiumi kantselei tööajad

Eesti keel

Head õpilased, vanemad, õpetajad, koostööpartnerid,

Sillamäe Gümnaasiumi töötajad on 02.07.-04.08.2019 kollektiivsel puhkusel.

KANTSELEI ON AVATUD

• 05.-16.08 tööpäevadel kl 9-13
  • 19.-30.08 tööpäevadel kl 9-15

ÕPILASTE VASTUVÕTT JÄTKUB alates 05.augustist kl 9-13.

Täiendav info

tel 3929047 või tel 53363381

Sillamäe Gümnaasiumi lõpetas VII lend

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasium andis 20.juunil 56 õpilasele kätte gümnaasiumi lõputunnistused. Lõpetas juba VII lend abituriente! Neli õpilast said edukate õpingute eest tunnustuseks kuldmedali ja neli said hõbemedali. Riigieksamid õnnestusid kõigil. Suured tänud meie õpetajatele ja kogu kooliperele!

Soovin kõikidele lõpetajatele head suvepuhkust ja edukaid õpinguid kõrkoolides või kutseõppes!

Head Võidupüha ja toredaid jaanipühasid kõigile!

Arno Kaseniit

direktor

Sillamäe Gümnaasiumis algas õpilaste vastuvõtt

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasium ootab taas õpilasi 10ndatesse klassidesse. Oodatud on põhikoolide lõpetajad, kellel on soov jätkata õpinguid peale põhikooli ja kes soovivad saada kvaliteetset keskharidust Sillamäe Gümnaasiumist.

Vastuvõtt toimub gümnaasiumis 17.-28.juunini kl 9-15.

Rohkem infot tel 3929047 või 53363381.

Vaata täiendavat infot ka siin

Lehed