Kodanikupäev

previous next

Sillamäe Gümnaasiumi 7. Noorteball

Eesti keel
Head gümnasistid, õpetajad, vilistlased, lapsevanemad!

Tulemas on Sillamäe Gümnaasiumi 7. Noorteball! Ootame rohket osavõttu!
Piletid on müügil Sillamäe Gümnaasiumi kantseleis, iga tööpäev   kl.12.00 - 15.00.

Sillamäe Gümnaasiumi õpetajad harivad ennast pidevalt

Eesti keel

Eelmisel nädalal käis meie õpetaja Margit Karina-Tarassova filmi - j a meediakonverentsil Tallinna Ülikoolis.

Filmi ja meedia kasutamine õppetegevuses

Margit Karina-Tarassova, 13.01.2019
Rahvusvaheline konverents „ Film ja meedia õppetöös – Raamist välja!"
Sillamäe Gümnaasiumi õpetajad osalevad aktiivselt enesetäiendamiskoolitustel. 10.- 11. jaanuaril toimus Tallinna Ülikoolis ja Eesti Filmimuuseumis rahvusvaheline konverents „ Film ja meedia õppetöös – Raamist välja!"

Head uut aastat!

Eesti keel

Head uut aastat, head uut õppeveerandit!

7.jaanuaril algas Sillamäe Gümnaasiumis taas aktiivne õppetöö. Januaris on tulemas eesti keele kooliolümpiaad, mitmed maakondlikud aineolümpiaadid ja loomulikult Sillamäe Gümnaasiumi sünnipäeva ja noorteball.

Head õppimist, edukaid olümpiaade ja loomulikult huvitavat koolielu eesti keele aasta esimesel kuul!

Lõppes II õppeveerand

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasiumis lõppes 21.detsembril selle õppeaasta II õppeveerand. Esimesel poolaastal toimus nii mõndagi huvitavat nii traditsioonilistes õppetundides kui ka väljaspool klassiruumi. Toimusid spordipäev, õpetajate päev, 10ndike gümnasistiks pühitsemine, olümpiaadid, õppekäigud ülikoolidesse, ainenädalad, kodanikupäeva täistamine, jõululaat jne. Alustasime valmistumist järjekorras juba VI noorteballiks.

Suurim muudatus võrreldes eelmiste aastatega oli üleminek 75-minutilistele õppetundidele, millele lisandus iseseisev töö väljaspool õppetundi. Õpilaste ja õpetajate tagasiside selle muudatuse osas on aga positiivne.

Sillamäe Gümnaasium kavatseb ühineda Liikuma kutsuvate koolide võrgustikuga ja sellel teemal on meil plaanis rajada koolimajja siseterviserada, praktiseerida liikumist ka õppetundides ja pöörata suuremat tähelepanu meie tervisele.

Loodan, et kõigil lõppes I poolaasta edukalt ja koolivaheajal saame puhata. Õpetajad tulevad taas tööle 3.jaanuaril ning 4.jaanuaril korraldame juba kolmandat korda õpetajate kogemuste jagamise konverentsi.

Õpilastega kohtume taas 7.jaanuaril. Uuel veerandil on tulemas taas uued valikkursused, registreerimine riigieksamitele, jätkame olümpiaadidega. 31.jaanuaril tähistame gümnaasiumi 7.sünnipäeva traditsioonilise noorteballiga.

Arno Kaseniit

direktor