Naljapäev

31.märtsil  tähistati Sillamäe Gümnaasiumis 1.aprilli- naljapäeva. Suure vahetunni ajal kogunesid kõik õpilased aulasse, et vaadata andekate gümnasistide etteasteid. Kogu koolipere nägid ja kuulsid õpilaste endi poolt loodud laule,paroodiat, tuntud filmi Harry Potteri kaverdatud-muudetud helindust. Kõik naljanumbrid tekitasid positiivseid emotsioone ja loomulikult tugeva aplausi. Ürituse peamine eesmärk saavutati – iga saalisviibija sai suurepärane tuju!

Naljapäeva puhul pandi kooli söökla seintele üles õpetajate prtreejoonistused. Autoriteks olid 12ndate klasside õpilased, keda juhendas Tatiana Smirnova.

Naljapäeva kontserdi valmistasid ette 10R klassi õpilased klassijuhataja Anne Meldre juhendamisel. Suured tänud naljapäeva korraldajatele!

Huvijuht Lada Fomicheva