Maikuu - kevadkuu, õppimise kuu, eksamite kuu

Käes on maikuu ja ilmad on üha ilusamad. Klassides õppida on päris palav. Eelmisel nädalal õppisime, kuidas käituda tulekahju korral. 12.ndikud tegid eesti keele kui teise keele riigieksamit, toimus loeng valimiste teemal, riigikaitse kursuse õppijad käisid õppekäigul Tapa kaitseväekeskuses, kaitsti uurimistöid ja õpiti, nagu ikka. Laupäeval toimus Sillamäe Gümnaasiumi Teaduskooli raames rakendusmatemaatika õppemäng põhikoolide noortele.

Käesolev nädal on samuti huvitav ja sündmusterohke.

• riigikaitse õppijad on kolm päeva õppelaagris,
  • Töötukassa spetsialistid õpetavad, kuidas koostada motivatsioonikirja,
  • reedel on meil külas ETV+ meeskond projektiga "Varju Päev" ,
  • laupäeval toimub järjekordne talgupäev "Teeme Ära"

Ees on veel matemaatika riigieksam ja kooli lõpueksam. 10. ja 11.klassid teevad maikuus eesti keele, inglise keele ja tasemetöid ja õppesuuna üleminekueksameid. Lisaks traditsioonilisele õppimisele klassis toimuvad jätkuvalt ka õppekäigud ja kohtumised kõrgkoolide esindajate ja praktikutega. Õppeperiood lõpeb sel aastal 6.juunil.

Toredat maikuud kõigile!