Sillamäe Gümnaasium osaleb Sillamäe Treppide II Jooksu korraldamisel

Juba teist korda toimub 13.mail 2017 Sillamäe Treppide Jooks. Sillamäe Gümnaasium on üks korraldajatest. Treppide Jooksu korraldavad Sillamäe Koolispordi Liit, Sillamäe Spordikompleks Kalev, Kergejõustikuklubi Kalev, Noortekeskus ESN ja Sillamäe Hariduse, Kultuuri ja Spordi Selts.

Treppide Jooksu toimumist toetavad rahaliselt IVOL, Hasartmängumaksu Nõukogu ja Sillamäe linnavalitsus.

Eelmisel aastal osales spordiüritusel kokku peaaegu 150 võistlejat. Loodame, et ka sellel aastal on palju osavõtjaid nii meie gümnaasiumist kui ka teistest Sillamäe koolidest ja asutustest.

Sillamäe Treppide Jooksu meeskonnaga teevad koostööd ja toetavad meid teenuste osutamisega või sponsortoetuse ja auhindadega üle 20 erineva eraisiku ja organisatsiooni, enamus neist on Ida-Virumaalt. Sillamäe Treppide jooksul 13.mail kl 10-13  loositakse võistlejate seas välja mitmeid toredaid auhindu:

• Noorus Spa Hotell soodustusflayereid
  • Juuksuritöökoja kinkekaardid,
  • Kohvik Brodvey kinkekaart.
  • Kohvik „Cafe de Paris“ kinkekaardid,
  • Spordikauplus Lootsi VP sporditarbeid.
  • OÜ Mannavaht tordid.

3km jooksjate vahel loositakse välja tõukeratas.

Pealtvaatajate seas loositakse välja:

• Sillamäe Tivoli pileteid
  • Noorus Spa Hotell soodustusflayereid

Spordipäeva juhivad ja oma laule esitavad gümnaasiumi õpilased Artjom Trohhatsev, Elizaveta Ermolina ja Anastassia Iškina.

Lastele on avatud mänguväljak – batuut, karusell.

Kõigile on avatud on FB Drive välikohvik.

Oma telgi ja tervislike toodetega on väljas Oriflame meeskond.

Toredat kogupere spordipäeva kõigile!

Rohkem infot Treppide Jooksu blogis siin