Gümnaasium tähistas 6ndat sünnipäeva!

31.jaanuaril 2018. aastal tähistas  Sillamäe Gümnaasium sünnipäevapidu. Kuus aastat tagasi registreeriti meie gümnaasium Rahandusministeeriumi poolt asutuste registrisse.

Sünnipäeva tähistasime sel korral kooli videofilmide vaatamise ja sünnipäevakõnede konkursiga. Kõigepealt, enne konkurssi tervitasid ja õnnitlesid kogu koolipere kooli direktor Arno Kaseniit ja õpilasesinduse president Aleksei Tregubov. Seejärel algaski meie kooli ajaloo esimene sünnipäevakõnede konkurss.

Esimesena astus saalitäie kuulajate ette 10A klassi õpilane Diana Ignatenko, tema järel juba järgmised seitse esinejat. Kõik õnnitluskõned olid väga hästi esitatud ja said koolipere aplausi osaliseks. Oma kõnedes toonitasid õpilased, et neile meeldib gümnaasiumi õpikeskkond väga, koolis on võimalus osaleda paljudes projektides, gümnaasiumis õppimine on hea ettevalmistus tulevaseks üliõpilaseluks.

Diana Ignatenko (10A), konkursi võitja.

Konkursikõnelejaid kuulas tähelepanelikult Žürii, kuhu kuulusid nii õpetajad kui õpilased: Anne Meldre, Marina Aleksejeva, Julia Proimina, Angela Mandel ja Aleksei Tregubov. Züriil oli väga raske otsustada, keda esinejatest parimaks valida, aga ikkagi tuli valik teha.

Parima kõne esitajaks tunnistati  Diana Ignatenko 10A klassist, kes sai auhinnaks tänukirja ja  õpilase lemmikauhinna: õppetööst vaba päeva sertifikaadi. Teise koha vääriliseks tunnistati Edward Timoska 12B klassist, kolmandaks tuli Mihhail Vassiljev 11A klassist.  Samuti valiti välja publiku lemmik, kelleks tuli kuulajate aplausi põhjal Edward Timoska. Tänukirjaga tänati kõiki esinejaid: Viktoria Fedina (10B), Daniil Karpov ja Diana Malinina (11B) Uljana Safiulina ja Jekaterina Tsernõševa (12A). Peale konkurssi jätkus sünnipäevapidu ühise tordisöömisega kooli sööklas.

Soovime Gümnaasiumile edu, pikka iga ja häid õpilasi!

Margit Karina - Tarassova