Keemiaturniir

10 aprillil toimus meie gümnaasiumis turniir „ Keemia – see on lihtne“. Sellel õppeaastal osales turniiril 5 võistkonda. Osalesid õpilased Sonda Gümnaasiumist, Narva Vanalinna Riigigümnaasiumist, Narva Pähklimäe Gümnaasiumist, Kohtla Järve  Järve  Gümnaasiumist ja Sillamäe  Gümnaasiumist. Õpilastel tuli läbida mitu etappi sh ka praktiline töö.  Ülesannete  lahendamisel tuli gümnasistidel vaeva näha, sest läks vaja mitte ainult ainealaseid teadmisi . Tuli näidata oma tähelepanelikkust ja osavust  - näiteks puzlede kokkupanemisel, ristsõnade lahendamisel, keemilise labürindi läbimisel.

Võistkonnad said oma ülesannetega väga hästi hakkama, kuid võitjaid saab olla üks.

Turniiri võitjaks tuli Narva  Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond.

Kõikide  võistkondade liikmed  avaldasid soovi kohtuda ka järgmisel õppeaastal samalaadsel turniiril,  sest üritus oli nende arvates huvitav ja paeluv.