Gümnaasium võttis osa Euroopa spordinädalast

Sillamäe Gümnaasiumi TERVISEPÄEV

Aeg: 25.09.2018 kl 10-13, koht: Alutaguse Spordikeskus

Eesmärgid: õpilastes huvi äratamine  tervisliku eluviisi vastu.

Sillamäe Gümnaasiumi juba kuues tervisepäev korraldati Euroopa Spordinädala raames.

Kokku osales  üle kuuekümne õpilase ja üle kümne õpetaja. Kahjuks jättis külm ja tuuline ilm koju väga suure hulga gümnasisite. Aga need, kes tulid, olid tublid!

Kõigepealt tehti soojendus ja alustati ettevalmistustega MOBO orienteerumiseks.Iga klass sai legend ja ülesandeks MOBO rakendusega üles leida 5 kontrollpunkti.  Mobo-orienteerumise võitis 12B klass, järgnesid 11A ja 12A.

Peale orienteerumist toimus QR- koodi jooks klasside võistkondadele. Ka sellel alal said õpilased oma lemmikõppevahendit – mobiiltelefoni kasutada. QR – koodi järgi tuli leida kontrollpunktid ja kogu klassiga distants aja peale läbida. Sellel alal oli parim 12A klass, kellele järgnesid 10B ja 10A klasside võistkonnad.

Kolmanda alana oli kavas matkatelgi paigaldus. Sellel alal võidutses taas 12B, kes kokkuvõttes ka esikoha võitis.

Õpetajad seekord ei võistelnud. Küll said nad aga oma koormuse kätte terviserajal matkates.

Võistkonnad sai väärilised magusad auhinnad. Autasustamistseremoonia järel tehti ka traditsiooniliselt ühispilt.

Päeva lõpuks ootas kõiki soe frikadellisupp, pirukad ja Eesti Olümpiakomitee poolt gümnaasiumi õpilastele saadetud pähklid.

Aitäh, kõikidele osalejatele, kes tuulise ja jaheda ilmaga spordipäevale tulid ja vastu pidasid!

Dmitri Vinogradov, Margarita Bežko,

Sillamäe Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajad