Tervisenõukogu

 

Perekonnanimi, Eesnimi

Õppeaine õpetaja

Kontaktandmed

Esimees

Kaseniit Arno 

Majandus ja ettevõtlus, õpioskused, majandusmatemaatika õpetaja

arno.kaseniit@sillamaegymn.edu.ee

Aseesimees

Galina Stolova

 

Inimeseõpetus, terviseõpetus, bioloogia,

 galina.stolova@sillamaegymn.edu.ee

Liikmed:

Aleksandra Delovskaja

meditsiiniõde

 

 

Marina Orikova

personalispetsialist

marina.orikova@sillamaegymn.edu.ee

 

Dmitri Vinogradov

kehalise kasvatuse õpetaja

dmitri.vinogradov@sillamaegymn.edu.ee

 

Irina Ivanova

keemia õpetaja

irina.ivanova@sillamaegymn.edu.ee

 

Airi-Kairi Kaasik

üldpädevuste koordinaator

airi-kairi.kaasik@sillamaegymn.edu.ee 

 

KOV esindaja

 

 

 

Lastevanemate esindaja

 

 

 

Õpilaste esindaja