Uus nädal Sillamäe Gümnaasiumis

II õppeveerand on alanud väga intensiivse õppimise tähe all. Lisaks õppetundidele toimuvad ka üritused, mis avardavad silmaringi või annavad võimaluse oma teadmisi-oskusi rakendada. Eelmisel nädalal toimusid külalistunnid. Meie õpilastega kohtusid teisipäeval Euroopa Parlamendi liige Yana Toom ja neljapäeval andis ühiskonnaõpetuse tundi Riigikogu liige Eevi Paasmäe. Meie õpilased Diana Malinina ja Aleksei Tregubov tulid tagasi Eesti Väitlusseltsi poolt korraldatud välisreisilt Kreekasse. Viis õpilast osalesid Narva Kolledzis Maarja Lõhmuse poolt korraldatud meediakoolitusel.

Uuel nädalal: 11.klasside õpilased sõidavad esmaspäeval Riigikogusse projekti "Minu Riik" raames. Külastatakse presidendilossi, Riigikogu ja käiakse ka Tallinki laeval. Teisipäeval sõidavad 10.klassid Narva Kolledzisse kirjanduse teemalisele loengule. Esmaspäevast neljapäevani on gümnaasiumis Avatud Uste päevad. Esmaspäeval ja neljapäeval on meie koolis Kannuka õpilased,  teisipäeval on meie kooli kutsutud Vanalinna õpilased ja kolmapäeval Eesti Põhikooli, Sinimäe ja Narva-Jõesuu õpilased.

Head uut õppenädalat meile kõigile!