Lõppes II õppeveerand

Sillamäe Gümnaasiumis lõppes 21.detsembril selle õppeaasta II õppeveerand. Esimesel poolaastal toimus nii mõndagi huvitavat nii traditsioonilistes õppetundides kui ka väljaspool klassiruumi. Toimusid spordipäev, õpetajate päev, 10ndike gümnasistiks pühitsemine, olümpiaadid, õppekäigud ülikoolidesse, ainenädalad, kodanikupäeva täistamine, jõululaat jne. Alustasime valmistumist järjekorras juba VI noorteballiks.

Suurim muudatus võrreldes eelmiste aastatega oli üleminek 75-minutilistele õppetundidele, millele lisandus iseseisev töö väljaspool õppetundi. Õpilaste ja õpetajate tagasiside selle muudatuse osas on aga positiivne.

Sillamäe Gümnaasium kavatseb ühineda Liikuma kutsuvate koolide võrgustikuga ja sellel teemal on meil plaanis rajada koolimajja siseterviserada, praktiseerida liikumist ka õppetundides ja pöörata suuremat tähelepanu meie tervisele.

Loodan, et kõigil lõppes I poolaasta edukalt ja koolivaheajal saame puhata. Õpetajad tulevad taas tööle 3.jaanuaril ning 4.jaanuaril korraldame juba kolmandat korda õpetajate kogemuste jagamise konverentsi.

Õpilastega kohtume taas 7.jaanuaril. Uuel veerandil on tulemas taas uued valikkursused, registreerimine riigieksamitele, jätkame olümpiaadidega. 31.jaanuaril tähistame gümnaasiumi 7.sünnipäeva traditsioonilise noorteballiga.

Arno Kaseniit

direktor