Õpetajad koolitustel

Filmi ja meedia kasutamine õppetegevuses

Margit Karina-Tarassova, 13.01.2019

Rahvusvaheline konverents „ Film ja meedia õppetöös – Raamist välja!"
Sillamäe Gümnaasiumi õpetajad osalevad aktiivselt enesetäiendamiskoolitustel. 10.- 11. jaanuaril toimus Tallinna Ülikoolis ja Eesti Filmimuuseumis rahvusvaheline konverents „ Film ja meedia õppetöös – Raamist välja!" Konverentsil sai praktikute käe all osaleda väljavalitud töötubades, mis keskendusid filmi ja meedia nutikale kasutamisele õppetöös. Lisaks pakkusid mõtteainet ja inspiratsiooni külalised Inglismaalt: (John Potter, University College London), Taanist ( Claus Noer Hjorth, Danish Film Intitute) ja Soomest (Marjo Kovanen ja Heli Metsätähti, Koulukino). Kahe päeva jooksul toimus palju huvitavat. Osales üle 150 inimese ja oli tore võimalus vahetada mõtteid kolleegidega teistest riikidest.

Rohkem loe siit