Õpetajate päev

4. oktoobril tähistas Sillamäe Gümnaasium õpetajate päeva. Traditsiooniks saanud ametivahetus toimus ka sel aastal, kus 11. ja 12. klassi õpilased said proovida õpetaja vastutusrikast ametit asendades koolipäeva teist tundi. Õpetajad osalesid samal ajal aga nahkehistöö meistriklassis.

Päeva lõpetas pidulik kontsert, mille olid ette valmistanud õpilased. Ürituse viisid läbi õpilasesinduse president German Pistšassov ja Aleksandra Petrova. Kontserdil esinesid 11. klassi õpilased, kes esitasid “Aastalulu” ning Viktor Tarassovi juhendusel õpilased Renata Safiullina ja Maria Zinina klaveril, Marika Sokolova flöödil ning Jevgeni Jakušev süntesaatoril, kes esitasid kaks instrumentaalpala.

Euroopa keelte päeval septembris kirjutas iga õpilane kirja „Minu õpetaja“ ning osad neist loeti õpilaste poolt ette ka kontserdil. Kirjad, mis õpetajatele kirjutatud olid, anti üle kõigile adressaatidele samal päeval.

Lisaks õpetajate päevale oli samal päeval ka õpilasomavalitsuse päev ning äsja valitud õpilasesinduse juhtkond kohtus kooli juhtkonnaga, kes soovis noortele julget pealehakkamist.