25.november 2013 Kodanikunädal Sillamäe Gümnaasiumis

Uus nädal tõotab tulla taas huvitav ja sündmusterohke. 25.-29.novembri koolinädalal õpime aktiivselt riigikaitse, karjääriõpetuse ja ühiskonnaõpetuse teemasid.

Esmaspäeval külastab gümnaasiumi diplomaat Mr Jeffrey Levine USA Eesti Suursaatkonnast.

Teisipäeval toimub gümnaasiumi 12 klassi ühiskonnaõpetuse tunnis kohtumine Riigikogu liikme Yana Toomiga.

Samal päeval sõidavad meie gümnaasiumi riigikaitset õppivad ja 10nda klassi õpilased Tartusse tutvuma Kõrgema Sõjakooli ja Lennuakadeemiaga.

Kolmapäeval toimub matemaatikaalane konkurss "Reisid matemaatikasaartele".

Reedel sõidavad gümnaasiumi abituriendid ja karjääriõpetuse kursustel osalejad Tallinna Tehnikaülikooli ja noorte infomessile Teeviit.

NB! Sillamäe Gümnaasiumi kõik õppekäigud jm üritused on õppekava osa ja toetavad gümnaasiumi sihiseadet ja õppekavas kirjeldatud õpilaste üldpädevuste arendamist.