Gümnaasiumi uudised

Sündmused Sillamäe Gümnaasiumis

• 3.mail kl 10 osales ligemale 30 Sillamäe Gümnaasiumi, Kannuka ja Vanalinna Kooli õpilast "Teeme Ära" talgutel.
  • 2.mail toimus Sillamäe Gümnaasiumi õpilasesinduse ja noorteühingu Avatud Vabariik koostöös õpilasesinduste seminar.

• Sillamäe Gümnaasiumi õpilased ja õpetajad 30.aprillil Virumaa Kolledzis konverentsil
  • 30.aprillil võttis meie õpilaste esindus osa Kohtla-Järvel Virumaa Kolledzis toimunud õpilasuurimuste konverentsil. Sillamäe Gümnaasiumi õpilased Trubin M, Bukina J, Cheremishina E, Peresõptšenko K ja Korol E tegid konverentsil ettekande ja tutvustasid uurimistöö tulemusi teiste Ida-Virumaa kooliõpilastele ja õpetajatele.
  • 29.aprillil toimus kogu kooliperele tuleohutusealane ja evakuatsiooniõppus.Õppuse viis läbi meie hea koostööpartner OÜ FirePro.
  • 29.aprillil osalesid meie gümnaasiumi õpilasesinduse liikmed Sillamäe Eesti Põhikoolis toimunud foormumil. Seekord oli foorumi teemaks multikultuursus.
  • 29.aprillil toimus saalihoki "lahing" õpilaste võitjameeskonna ja õpetajate esinduse vahel. Seekord võidsid õpetajad- 6:5. Õpilased soovivad revanshi!
  • 23.-24.aprillil toimus eesti keele kui II keele riigieksam - eksami tegid 29 meie gümnaasiumi 12.klassi õpilast.