Loodusvaldkonna teemanädal Sillamäe Gümnaasiumis

Sillamäe Gümnaasiumis on saamas traditsiooniks Looduse õppetooli poolt korraldatav teemnädal, mille eesmärk on gümnasistide silmaringi laiendamine, loominguliste ideede püstitamine  ja realiseerimine ja oma teadmiste kontroll loodusteaduslikes ainetes .

Loodusvaldkonna nädal toimus meie koolis 7.-11. aprillil.

Nädal algas intellektuaalse maratoniga. 10. ja 11. klasside õpilased vastasid 24-le eri raskustasemega küsimusele keemias, bioloogias, füüsikas ja geograafias. Võitjaks tuli  11. loodusklassi õpilane Angelina Tregubova.

Meie gümnasistid osalesid ka internetiviktoriinis „Metsaviktoriin RMK“, kus kõige rohkem punkte sai 11 R1 klass.

Nädala raames viidi läbi  tund-projekt „Bioloogilise ajalehe ilmumine“,  plakatite konkurss ja looduse õppesuuna embleemi konkurss. Konkursitöödega saab tutvuda siin.

Ajalehed ja plakatid on hinnatud järgmiselt:

• "Kõige kreatiivsem ajaleht” - 11R2;
  • “Kõige õpetlikum  ajaleht” 11H, 11R1;
  • “Kõige huvitavam ajaleht” 11L;
  • “Kõige teaduslikum ajaleht”  11R2;
  • “Kõige värvilisem plakat” 10B;
  • “Kõige ökoloogilisem plakat” 10А.

Parim embleemi valmistas 11R2 klassi õpilased.

Ajalehed ja plakatid koostasid  nii klassid kui ka individuaalselt järgmised õpilased: Liza Ivanova, Maria Jermakova, Liza Kolatsk, Lera Karpova, Darja Blinova, Angelina Tregubova, Viktoria Anikina ja Karina Golubeva.

10-ndate klasside õpilased vaatasid filmi „ Vesi – uus dimensioon“, pärast seda oli arutlus ja diskussioon teemal „Vesi- milline ta on?“

Suured tänud looduse õppetooli õpetajatele Marina Aleksejevale, Nadežda Žitluhhinale, Julia Zahharovale, Natalja Hripunovale oma ideede ja abi eest loodusteadusliku nädala läbiviimisel.

Me täname oma õpilasi aktiivse osalemise ja toreda  koostöö eest.

Irina Ivanova, loodusvaldkonna õppetooli juhataja.