Parimate õpilaste vastuvõtt kultuurikeskuses

Sellel õppeaasta lõpunädalal, 2.juunil korraldas Sillamäe Linnavalitsus ja linnapea Tõnis Kalberg piduliku vastuvõtu tublimatele Sillamäe üldhariduskoolide ja huvikoolide õpilastele.

Õppeaasta õpitulemuste ja olümpiaadidel ja konkurssidel edukalt esinenud õpilastele anti üle Sillamäe linna tänukirjad ja aumedalid "Heade õppetulemuste eest".

Sillamäe Gümnaasiumist pälvisid linnavalitsuse autasud heade õppetulemuste eest Violetta Talalajeva, , Julia Jemeljanova ja Aleksandr Semjonov.

Uurimistööde konkursil edukalt esinenud õpilastest said autasu: Elizaveta Cheremisina, Elviira Korol, Jelizaveta Ivanova, Jekaterina Bukina, Mihhail Trubin ja Katerina Peresõptšenko.

Eduka esinemise eest maakondlikel olümpiaadidel said medalid: Angelina Tregubova, Aleksei Lutkov ja Marina Pošetšenkova.

Suured tänud ja lilleõis edastati ka meie tublide õpilaste õpetajatele: Galina Shutikova, Natalia Hripunova, Lada Fomicheva, Tatiana Smirnova, Irina Ivanova, Margit Karina-Tarassova, Julia Zahharova.

Suured tänud kõigile ja edu edaspidises õppetöös!