Algamas on septembrikuu eelviimane nädal

Uudiseid gümnaasiumi elust

21.09.2014

Sillamäe Gümnaasium õpib septembrist detsembrini kahes Sillamäe koolihoones- gümnaasiumi koolihoone administratiivkorpuses ja Kannuka kooli viies klassiruumis. Tahaksin tänada kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes vaatamata ebamugavustele on olnud tublid õppijad ja tublid õpetajad. Tahan tänada ka Kannuka kooli juhtkonda ja kogu kooliperet selle võimaluse eest õppida remondi ajal nende kooli ruumides.

Sillamäe Gümnaasiumi õppekorpuse remont algas 16.augustil ja peaks lõppema detsembrikuus. Remonditöid teostab ehitusettevõte Scandec. Lisaks siseremonditöödele algas eelmisel nädalal ka haljastuse renoveerimine. Haljastuse ja heakorratöid teostab Tartust pärit ehitusettevõte E&G OÜ. Heakorratööd peaksid lõppema novembris.

Eelmine õppimisenädal oli meie koolis taas sündmusterohke:

• Ametisse astus uus õpilasesindus (valimised toimusid 12.septembril). 17.septembri ÕE koosolekul valiti ÕE presidendiks 11A klassi õpilane Leonid Ljutskevits.
  • 17.septembril olid meil külas USA sõjaväe dzässibänd "Musik Brigade"
  • 18.septembril käis kogu 10. klass Tallinnas TTÜ-s ja tutvus vanalinna vaatamisväärsustega.
  • 19.septembril algasid 10ndatele klassidele Keskkonnakeemia, Multimeedia ja Programmeerimise valikkursused Virumaa Kolledzis.

.

Jõudu meile algavaks uueks õppenädalaks ja kannatlikkust remondi ajal õppimises.

Arno Kaseniit

direktor