Õpetajate päev Sillamäe Gümnaasiumis

3. oktoobril tähistasime gümnaasiumis Õpetajatepäeva. Traditsiooniliselt organiseeris selle päeva meie kooli Õpilasesindus.

Õpilasesindus ja õpetajad koostasid selleks päevaks tunniplaani. Õppetunnid viisidki läbi õpilased - loodetavasti tulevased õpetajad. Kooli direktoriks oli kooli õpilasesinduse president Leonid Ljutskevitš, õppealajuhatajat asendas sel päeval õpilane Anastassia Iškova (10L).  Õpilastest õpetajad tulid raske ülesandega hästi toime – tunnid viidi läbi plaanikohaselt vastavalt õppeprogrammile.

Õpetajad olid sel päeval samuti õpilase rollis. Kunstnik- disaineri Tatjana Petsheritsõ juhendamisel õppisid õpetajad, kuidas lambavillast suveniire-kingitusi valmistada. Lemmikkingitusena valmisid õpetajate tubli kätetöö tulemusena lambavillast prossid!

Peale lõunasööki toimus aulas pidulik koosviibimine. Peo korraldasid õpilased- ja konkurssidel osalesid peamiselt õpetajad. Lõbusad õppetunnid valmistasid ette 12 klassi õpilased Nadežda Jermakova ja Alina Vohmjanina. Õpetajad pidid tantsima, kõnekunsti ja intuitsiooni demonstreerima. Pedagoogid tulid ülesannetega hiilgavalt toime.

Peo lõpuks oli võimalus näha teatri „Teine taevas“ režissööri Vladimir Vaikerti juhendusel valminud A. Tšehhovi näidendi ministseeni.

Sel pidupäeval õnnitlesid õpetajaid südamlike soovidega nii õpilased kui kolleegid.

Lada Fomicheva, huvijuht,
Margit Karina-Tarassova, eesti keele õpetaja