Sillamäe Gümnaasiumis on iga nädal huvitav

Sillamäe Gümnaasiumis on alanud 12.klassi õpilaste eksamikonsultatsioonid ja eeleksamid. Konsultatsioonid toimuvad kolmapäeviti matemaatikas, eesti keeles ja inglise keeles. Eelmisel kolmapäeval toimus ka juba eesti keele esimene eeleksam.

Neljapäeval külastas gümnaasiumi õpilasesindus Narva Keeltelütseumi. Oma tegevusest rääkisid ja uue nimega kooli tutvustasid Narva Keeltelütseumi õpilasesindus ja huvijuht.

Gümnaasiumi juhtkond kohtub regulaarselt õpilastega. Kolmapäeviti toimuvad ümarlauad klasside esindajatega. Üle-eelmisel kolmapäeval toimus ümarlaud 12.klasside esindajatega, eelmisel kolmapäeval 11.klasside esindajatega. Üheskoos arutatakse, kuidas tõsta ja parandada õppe-kasvatustöö kvaliteeti. Ausalt arutatakse nii õppekava teemasid kui ka õpetamise metoodikat. Selle nädala kolmapäeval toimub ümarlaud 10ndate klassside esindajatega.

Teisipäeval 10.veebruaril sõidavad mõned meie õpilased meediaõpetuse kursuse raames koos Jõhvi Gümnaasiumi õpilastega Tallinnasse televisioonisaate salvestusele, eesmärgiga olla eestikeelses keskkonnas ja tutvuda televisioonisaate tegemisega.

Kolmapäeval 11.veebruaril kl 18 toimub gümnaasiumi hoolekogu koosolek.

Neljapäeval 12.veebruaril osaleb gümnaasiumi esindus Töötukassa poolt korraldataval Töömessil Sillamäe Spordikompleksis.

Humanitaarsuuna õpilased sõidavad 12.veebruaril Narva Kolledzisse lahtiste uste päevale.

13.veebruaril on koolis tore sõbrapäev.

Sillamäe Gümnaasium on Ida-Virumaal suuruselt 4-s gümnaasium. Tegutseme juba kolmandat õppeaastat. Sillamäe Gümnaasium on esimene puhas gümnaasium Ida-Virumaal, kus õpivad ainult gümnaasiumiõpilased.