Sillamäe Gümnaasiumis KARJÄÄRINÄDAL ja EMAKEELE nädal

Sillamäe Gümnaasiumis on saanud heaks traditsiooniks märtsikuus korraldada nii emakeelepäeva tähistamist kui ka õpilastele mitmekülgse karjäärialase info pakkumist. Kahel õppeaastal on toimunud gümnaasiumis karjääripäevad, sellel õppeaastal saab teoks aga karjäärinädala projekt "Ülikool Gümnaasiumis". Karjäärinädala on korraldanud meeskond eesotsas karjäärikoordinaator Galina Stolovaga. Viie kõrgkooli õppejõud peavad kogu nädala jooksul loenguid meie gümnaasiumi õpilastele, tutvustatakse õppimisvõimalusi ja kohtutakse ettevõtjatega (teisipäeval).

Eesti keele nädala teemaks on "Eesti keel ja meel" . Eesti keele õpetajad, eesotsas keelte õppetooli juhataja Margit Karina-Tarassovaga on ette valmistanud selleks nädalaks mitmeid huvitavaid tunde: kohtumine Tartu Ülikooli õppejõuga, muusika ja eesti keele ühistund, esseekonkurss jne.

Vaata karjäärinädala ajakava siit ...