Miks valida Sillamäe Gümnaasium?

Sillamäe Gümnaasium alustas õppetööd 1. septembril 2012 a. Sillamäe Gümnaasiumis õpivad ainult 10‐12 klassi õpilased.

Koolis töötavad kvalifitseeritud ja motiveeritud õpetajad. Vähemalt 60% kursuste õppekeeleks on eesti keel. Sillamäe Gümnaasium teeb koostööd kõrgkoolidega (TTÜ Virumaa Kolledž, TÜ Narva Kolledž), et pakkuda õpilastele kaasaaegseid õpitingimusi. Koostöös kõrgkoolidega pakutakse õpilastele hulgalisielt valikkursusi.

Õppetöö toimub kolme õppesuunal:

• Reaalõppesuund (infotehnoloogia haru)
  • Looduse ja keskkonna õppesuund (meditsiini haru)
  • Humanitaarsuund (meedia haru)

Sillamäe Gümnaasiumi õpilasel on palju võimalusi osaleda koolivälises tegevuses (käekellukesed, koor, vokaalring, tantsuring, tervisevõimlemine, sulgpall, spordimängud, korvpall, võrkpall). Meil on toredad ja külalisterohked üritused, huvitavad ekskursioonid ja palju muud.

Miks valida Sillamäe Gümnaasium?

• Meie õppekava vastab kaasaja nõuetele.
  • Meil on palju valikkursuseid.
  • Meil on professionaalsed õpetajad.
  • Meil on kaasaegne õpikeskkond.
  • Meil on mitmekesine huvitegevus.
  • Meil on koostööpartnerid.
  • Asume sinu kodu lähedal!

Kas teate et…

• meie gümnaasiumis võib peale tunde mängida võrkpalli, korvpalli, sulgpalli, lauatennist ja saalihokit
  • meie gümnaasiumi võistkond sai Narvas debattide võistlustel III koha
  • meie õpilased käivad Virumaa Kolledzis õppimas robootikat