LÕPUKELLA PIDU Sillamäe Gümnaasiumis

Täna ja homme toimuvad Sillamäe Gümnaasiumis  LÕPUKELLA peod. Tänavu lõpetab ligemale  60 noort inimest Sillamäe Gümnaasiumi. Seekordne lend on arvult kolmas. 2015 aasta lennu abituriendid alustasid õppimist esimeste 10ndikena Sillamäe Gümnaasiumis 1.septembril 2012. Praegused lõpetajad on olnud tublid õppijad, projektides osalejad, näitlejad, lauljad, kunstnikud, teadlased, sportlased. Nad on õppinud kõrgkoolides valikkursustel, käinud keelelaagris, õpilasmalevas, Euroscola raames ka välismaal - Euroopa Parlamendis.

Alates aprillist on meie õpilased sooritanud juba kolm riigieksamit - eesti keeles, inglise keeles ja matemaatikas.

Tänavuste lõpetajate seas on 11 medalisti, nendest kuldmedaliga lõpetab 6 õpilast ja hõbedaga 5 õpilast. Õnnitleme abituriente õppetundide lõppemise puhul ja soovime neile edu kooli lõpuoksami sooritamisel, mis toimub 4.juunil.