Terve Gümnaasium liigub

Rahvusvahelise tervise ja spordinädala "Terve Eesti liigub" raames toimus ka Sillamäe Gümnaasiumis tervise ja spordi päev. Seekord sõitsid reedel 11.septembril õpilased ja õpetajad Pannjärve Terviseeskusesse Illuka vallas.

Kehalise kasvatuse õpetajate Dmitri Vinogradovi ja Margarita Bezko juhatamisel kogunes peaaegu 100 õpillast orienteerumismängule Mobosport. Klassid läbisid grupijooksuga 4 kontrollpunkti. Iga kontrollpunk fikseeriti nutitelefoniga, milles oli alla laetud vastav app. Peale orienteerumist toimus 1000m jooks klasside võistkondadele (8 võistlejat võistkonnas).

Peale spordivõistlusi toimus piknik ja võistkondade autasustamine. Värskes õhus viibimine ja liikumine tugevdavad meie tervist.

Suured tänud tervisepäeva korraldajatele ja tublidele õpilastele, kes aktiivselt tervisepäeval osalesid.