Õppekäik Kurtnasse

8.oktoobril  käisid Sillamäe Gümnaasiumi 10ndate klasside õpilased õppesõidul Kurtna järvestiku äärde. Sõit oli  õpetlik  ja huvitav. Õpilased külastasid liivakarjääri Pannjärvel. Giid seletas hästi ja põhjalikult kuidas  tekib elektrienergia, kuidas toodetakse põlevkivi, turvast, mis sellega tehakse  ja rääkis palju igasugust huvitavat ja kasulikku infot  eesti maavaradest.  Samuti toodi meile  näited,  kuidas maavarade kaevandamine  mõjub keskkonnale.

Aga mineraalid - ei olnud ainukesed huvitavad asjad,  mis me nägime ekskursioonil.

Kurtnas me samuti õppisime tundma Ida – Virumaa järvede süsteemi. Algul, õpilastele näideti kõiki  järvi kaardi peal ja pärast me nägime kõike oma silmadega ja võib tõesti öelda, et nad on ilusad!

Kõigile  väga meeldis reis ja vaatamata sellele, et see oli õppesõit , oli ikkagi väga lõbus ja huvitav, sest iga inimene peab teadma oma ümbrust, kus ta elab.

Tahame tänada õpetajaid, kes teevad selliseid huvitavaid tunde  ja õppekäike geograafia ja bioloogia  õppimiseks.

Paramonov Artur
Meediakursuse õpilane