Gümnaasiumi tervisenädal: Ebatavaline tund

Eelmisel neljapäeval toimus meil ebatavaline tund,mis väga hästi jäi mulle meelde. Ebatavaline oli see, et tunnis uut materjali jutustasid meile kaheteistkümnenda klassi õpilased, aga mitte õpetaja.

Meid jagati neljaks grupiks ja igas grupis oli üks õpilane-konsultant, kes rääkis meile haigusest AIDS. Tunni joooksul me vahetasime oma gruppe ja iga õpilane pidi jutustama uuele grupile, mida tema sai teada eelmises grupis.

Selles tunnis sain ma palju uut informatsiooni sellest haigusest. Näiteks, millal see oli avastatud, kuidas see levib, ja kus Eestis on kõige rohkem inimesi AIDS-iga. Nüüd ma tean,mida teha, et pääseda sellest haigusest. Tunni lõpus tegime me kõik koos suure plakati, kus oli tunni kokkuvõte. Mulle väga meeldis see tund, sest kui õpilased töötavad gruppides, siis on huvitavam, kui "tavaline" tund, kus õpetaja seletab materjali tervele klassile. Ma loodan,et see ei olnud viimane selline huvitav tund.

Angela Mandel 10a