Projekt „Roheline kool“

Täna 9. märtsil toimus kokkuvõtlik üritus projekti „Roheline kool“ raames. Selle õppeaasta jooksul me uurisime koolisöökla menüüd, arvutasume erinevate toiduainete kalorsust, meie elutegevuse jaoks vajalikku energiahulka, korraldasime väitluse. Projekti elluviimise käigus said paljud õpilased teada, kui palju energiat nende organism vajab täisväärtuslikuks eluks, milliseid toiduaineid tasub tarbida, milliseid mitte ning mida tähendab tervislik toit.

Selle projekti peamiseks eesmärgiks oli vastata küsimusele: „Kas koolilõuna on populaarne?“ „Mida saab muuta?“ Meie kooli gümnasistid arvavad, et meie koolilõunad on küll meeldivad, kuid mitmekesistada tuleks juurviljade ja puuviljade valikut.

Tänan kõiki projektis osalejaid – 10. ja 11. klasside õpilased, kolleegid, kes aitasid projekti ellu viia: õpetajad Galina Stolova, Julia Zahharova, Nadežda Žitluhhina.

Irina Ivanova,

Loodusvaldkonna õppetooli juht