Sillamäe I Trepijooks sai teoks!

Sillamäe Koolispordi Liit, Sillamäe Gümnaasium, Kergejõustikuklubi KALEV ja Sillamäe Spordikompleks korraldasid 14.mail 2016.a toreda spordiürituse Sillamäe linnas - Sillamäe I trepijooksu.

Trepijooksu korraldamist toetasid Molycorp Silmet, Sillamäe linnavalitsus, Saku Läte, Spa Noorus, Ida-Virumaa Spordiliit, Põhjarannik, Sillamaeski Vestnik, Sillamäe TV, Ardise Sport, F.B Foods, Mannavaht, AgurTrykk, Reklaamistuudio, Avtograf, Fest, Dari, Sillamäe Veevärk, Nikulini Tsirkus, kohvik Pariis jt.

Terviserajal ja mööda mereäärt kulgev rada oli huvitav nii tippjooksjatele kui ka rahvasportlastele. Kokku osales spordipäeval üle 150 võistleja, lisaks hulgaliselt pealtvaatajaid ja korradlusmeeskond ja abilised. Hommikul, juba kl 10 alustasid jooksustartidega väiksemad 3-6-aastased mudilased ja lapsed vanuses 7-12.a. Väiksemad jooksid 100m ja suuremad terve staadioniringi (400m). Kõik lapsed said auhinnaks magusa shokolaadi ja paljud ka Trepijooksu kleebise. Pikemal jooksul osales üle 50 õpilase.

AITÄH kõikidele Sillamäe Gümnaasiumi õpilastele, kes tulid jooksma, aitäh kõikidele õpetajatele ja koolitöötajatele, kes aitasid spordivõistlust korraldada ja vabatahtlikele, kes olid abiks!

Sillamäeski Vestnik kirjutab

Rohkem loe siit...