Palju õnne põhikooli lõpetajad!

15.juunil lõpetas Sillamäe koolides kokku üle 100 õpilase 9.nda klassi. Peale põhikooli lõpetamist minnakse ikka edasi õppima - õpime ju kogu elu.

Sillamäe Gümnaasium õnnitleb kõiki lõpetajaid! Soovime, et teeksite edasise õppimise osas õiged valikud. Kui soovite jätkata keskhariduse omandamist ja tahate tulevikus jätkata õpinguid ülikoolis, siis Sillamäe Gümnaasium on parim võimalus kõrgkooliks ettevalmistumiseks. Meil õpivad motiveeritud noored ja meil töötavad oma ainet ja õpetamist hästi tundvad õpetajad.

Ootame teid ja teie vanemaid juba esmaspäevast 17.juunist kl 10-16 gümnaasiumisse vastuvõtu dokumente tooma.

Palume kaasa võtta isikut tõendav dokument, põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht ning vähemalt 2 fotot õpilaspileti ja õpinguraamatu jaoks.

Avalduse saab vormistada kantseleis.

Õnnitledes ja teid oodates

Arno Kaseniit