Gümnaasiumis on alanud ettevalmistus uueks õppeaastaks

Uus õppeaasta 2016/2017 on peagi algamas. See on meie gümnaasiumis juba 5. õppeaasta! Kõigi nende 5. aasta jooksul on gümnaasium arenenud nii sisult kui ka koolimaja renoveerides ja õppetingimusi parandades. Kevad-suvel alustati renoveerimistöid I korrusel - sinna asub sügis-talvel Sillamäe raamatukogu osakond. Suvel alustati ka gümnaasiumi köögiploki remonti, mis peaks lõppema augustikuus.

2016.aastal lõpetas gümnaasiumi 40 õpilast, 10.klassi võetakse aga 50 õpilast. Populaarseim õppesuund on endiselt gümnaasiumi reaalõppesuund, samas ka looduse õppesuunda ja humantiaarsuunda jagus õpilasi. Gümnaasium pakub õpilastele häid valikuid ja kõrge kvaliteediga õpet, mis toetab õpilase edaspidiseid õpinguid kõrgkoolides.

Gümnaasiumi kantselei on avatud alates 15.augustist kuni 26.augustini E-R kl 9-14. Alates 29.augustist on kantselei avatud juba tavapäraselt kl 8-16.

Arno Kaseniit

direktor