Spordinädal gümnaasiumis

Sillamäe Gümnaasium korraldab üle-Euroopalise spordinädala raames mitmeid spordi ja tervisega seotud üritusi. Igal päeval korraldatakse midagi huvitavat ja kasulikku meie õpilaste arengu ja tervise heaks.

Esmaspäeval on lauatennise päev, teisipäeval maastikul orienteerumise päev Alutaguse Spordi- ja tervisekeskuses, kolmapäeval on male ja kabe päev, neljapäeval on lauahoki päev ja reedel saalihoki päev. Laupäeval võtab gümnaasiumi võistkond osa Sinimäe Põhikooli poolt korraldatavast sõjalis-sportlikust Sinimäe Retkest.

13.septembril toimus Sillamäe Gümnaasiumi traditsiooniline sügisene spordipäev. Üle 120 õpilase ja õpetaja nautisid liikumist ja värsket õhku Pannjärvel Alutaguse Spordi- ja tervisekeskuses. Päevakavas oli digivahenditega orienteerumine Alutaguse metsades MOBO programmi järgi ja sportlikud-lõbusad teatevõistlused. Päeva lõpetas ühine supisöömine.

Aitäh kõigile, eriti meie kehalise kasvatuse õpetajatele Dmitri Vinogradovile ja Margarita Bezkole.