Sillamäe Gümnaasium tähistab kodanikupäeva mitmete üritustega

Üheks olulisemaks koolitraditsiooniks on saanud kodanikupäeva tähistamine. Sel aastal alustasime juba täna, 25.novembril ja jätkame 28.novembril. Kodanikupäeva ürituste kavas oli Sillamäe linna volikogu simulatsioon autentses keskkonnas -  linna volikogu koosolekutesaalis. Peale lõunat toimus koolis väärtuste mängu elementidega integreeritud tund-arutelu-debatt aktuaalsetel noorteteemadel. Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse tundides koostati temaatilisi plakateid.

Sillamäe Gümnaasiumi kolm õpilast võtsid osa Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumi poolt korraldatud kodanikupäevale pühendatud Väitluskonkursist. Esialgsetel andmetel tuli meie õpilane Jana Kulikova III kohale. Aitäh juhendaja Jelena Hlebovale!

Esmaspäeval, 28.novembril toimuvad kodanikupäeva puhul temaatiline viktoriin ja debatid.

Kodanikupäeva aitavad korraldada gümnaasiumi sotsiaalainete ja keelte õppetoolide õpetajad Jelena Hlebova, Aive Küng ja Anne Meldre. Volikogu simulatsioonimängus osalesid kooli õpilasesindus ja klassivanemad.

Gümnaasiumi õpilased koos linnavalitsuse spetsialistidega "komisjoni istungil".