Sillamäe Gümnaasium tähistab 5ndat sünnipäeva

Sillamäe Gümnaasium 5

2012.  aasta 1. septembril alustas tööd Sillamäe linna munitsipaalgümnaasium Sillamäe Gümnaasium. Kooli loomine oli keeruline.  Aasta enne Sillamäe Gümnaasiumi avamist valiti kooli direktoriks Arno Kaseniit, tema kandidatuur osutus kõige sobivamaks.

Nüüdseks on möödunud 5 aastat ja gümnaasium tähistab oma esimest juubelit. Esimese lennu lõpetajad on saamas juba kõrgkooli diplomeid. Gümnasistid on näidanud ennast heast küljest olümpiaadidel, konkurssidel , riigieksamitel, spordivõistlustel jne. Selle lühikese aja jooksul on toimunud palju huvitavaid üritusi, õppekäike, keelelaagreid, õpilasmalevaid. Oleme koos üle elanud gümnaasiumihoone suure remondi.  Tänaseks on meil mugavad klassiruumid, kaasaegne infotehnoloogia ja sõbralik ja hooliv õpikeskkond.

Jaanuarikuu viimasel ja veebruarikuu esimestel päevadel tähistame kooli 5. sünnipäeva. Juubelinädala kava on tihe. Toimub palju huvitavaid üritusi, kaasatud on kõik kooli huvigrupid - meie õpilaste vanemad, sõbrad ja koostööpartnerid.

SILLAMÄE GÜMNAASIUMI JUUBELINÄDALA  SÜNDMUSED

Esmaspäev, 30. jaanuar

kell 12.30 näituse “Gümnaasiumi ajalugu fotodel”  avamine

Teisipäev, 31. jaanuar

kell  11.20 Koolipere pidulik aktus

kell 18.00 Kooli juubelile pühendatud lastevanemate koosolek

Kolmapäev,01.veebruar

kell  13.00  Konverents  “Sillamäe Gümnaasiumi loomine ja areng.”

Kell 15.00  Kontsert-vastuvõtt külalistele.

Neljapäev,  02.veebruar

kell 18.00 Õpilaste pidu

Laupäev,  4.veebruar

kell 18.00 Gümnaasiumi vilistlaste  I kokkutulek

Oodatud on kõik endised õpilased ja pedagoogid!