Sillamäe Gümnaasium tähistas kooli 5ndat sünnipäeva

Eelmine - jaanuarikuu viimane ja veebruari alguse nädal - oli gümnaasiumi ajaloo meenutamise ja gümnaasiumi sünnipäevaürituste nädal. Juba esmaspäev algas fotonäituse avamisega, teisipäeval toimus koolipere pidulik aktus ja tavapärasemast rikkalikum lõunasöök, õhtul kontsert-koosolek lapsevanematele. Kolmapäeval toimus aga I ajalookonverents "Gümnaasium eile, täna, homme" ja peale konverentsi koostööpartneritele kontsert-vastuvõtt. Neljapäeval oli tore gümnasistide pidu koos Sillamäe noortekeskusega ESN. Juubelinädala lõpetas I vilistlaste kokkutulek.

Tänan kõiki õnnitlejaid, külalisi. Suur tänu ürituste korraldajatele, suur täna kooli pidajale Sillamäe linnavalitsusele ja kõigile, kes toetasid ja õnnitlesid meid väikese juubeli puhul!

Arno Kaseniit

direktor

PS Loe artikleid meie kooli kohta juubeli puhul siin: