Gümnaasiumi aulas toimus mängufilmi esilinastus

Teisipäeval , 14.veebruaril toimus gümnaasiumi aulas erakordne sündmus: gümnaasiumiõpilased Daniil Aleksejev, Mihhail Vassiljev ja Nikita Rudoi esitlesid nende endi produtseeritud lühifilmi "VHS filmilaenutuse lugu".

Esitlus oli nimme plaanitud sõbrapäevale, sest filmistsenaarium oligi sõpruse ja sõprade omavaheliste suhete teemal.

Filmi tuli vaatama pea poolsada gümnaasiumi õpilast ja töötajat. Filmi kestus oli 45 min - nagu korralik tavaline õppetund . Film oli põnev, huvitavate digiefektide ja üllatavate pööretega. Filmistseenid olid filmitud Sillamäel ja selle ümbruses, mõned olulised stseenid ka gümnaasiumi ruumides, mis olid vastava ajastu järgi dekoreeritud. Soovitan seda noortepärast ja tempokat filmi esimesel võimalusel vaatama tulla-minna.

Noormeestele ja ka gümnaasiumist "värvatud" näitlejatele soovin aga edu edaspidiseks!

Arno Kaseniit

"filmikriitik"