Õpetajad

Ees - ja perekonnanimi Kontaktandmed
Aleksejeva Маrina
Õpeaine: Füüsika
10A klassijuhataja
marina.aleksejeva@sillamaegymn.edu.ee
Bezko Margarita
Õpeaine: Kehaline kasvatus
margarita.bezko@sillamaegymn.edu.ee
Hlebova Jelena
Õpeaine: Filosoofia, väitlemine ja debatikultuur
Mittestatsionaarse õppe osakonna õpetaja
jelena.hlebova@sillamaegymn.edu.ee
Hramtsova Marina
Õpeaine: Matemaatika
Õppealajuhataja
marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee
Hripunova Natalia
Õpeaine: Bioloogia
natkadi2002@yandex.ru
Irzakhmetova Olga
Õpeaine: Vene keel, kirjandus,
11A klassijuhataja
olga.irzakhmetova@sillamaegymn.edu.ee
Ivanova Irina
Õpeaine: Keemia, bioloogia
Looduse ja keskkonna õppesuuna juht, 11B klassijuhataja
irina.ivanova@sillamaegymn.edu.ee
Karina-Tarassova Margit
Õpeaine: Eesti keel
Humanitaarõppesuuna juht, 10B klassijuhataja
margit.karina@sillamaegymn.edu.ee
Kaseniit Arno
Õpeaine: Majandus ja ettevõtlus, õpioskused, majandusmatemaatika
Direktor
arnoopetaja@sillamaegymn.edu.ee, direktor@sillamaegymn.edu.ee, arno.kaseniit@sillamaegymn.edu.ee
Kiiver Kai
Õpeaine: Kunstiõpetus, kultuurilugu
kai.kiiver@sillamaegymn.edu.ee
Küng Aive
Õpeaine: Ajalugu, ühiskonnaõpetus
aive.kung@sillamaegymn.edu.ee
Laba Tetiana
Õpeaine: Inglise keel
alates septembrist sünnituseelsel puhkusel
tatiana.laba@sillamaegymn.edu.ee
Lihhatšova Galina
Õpeaine: Inglise keel
galina.lihhatsova@sillamaegymn.edu.ee
Liiv Imre
Õpeaine: Обществоведение
imre.liiv@sillamaegymn.edu.ee
Ljubimova Jekaterina
Õpeaine: Matemaatika, loogika
jekaterina.ljubimova@sillamaegymn.edu.ee
Meldre Anne
Õpeaine: Эстонский язык (в отпуске по уходу за ребёнком)
anne.meldre@sillamaegymn.edu.ee
Muliar, Iuulia
Õpeaine: Vene keel ja kirjandus
Huvijuht
julia.muliar@sillamaegymn.edu.ee
Ovchinnikova Yulia
Õpeaine: Inglise keel
julia.ovchinnikova@sillamaegymn.edu.ee
Plauska Serafima
Õpeaine: Inglise keel
serafima.plauska@sillamaegymn.edu.ee
Popova Marina
Õpeaine: Muusika
marina.popova@sillamaegymn.edu.ee
Proimina Julia
Õpeaine: Inglise keel,
Humanitaarainete õppetooli juhataja, 12B klassijuhataja
julia.proimina@sillamaegymn.edu.ee
Rooma Ivar
Õpeaine: Riigikaitse
Ivar.rooma@jarve.edu.ee
Rumjantseva Nadežda
Õpeaine: Kunstiõpetus
nadezda.rumjantseva@sillamaegymn.edu.ee
Sizmina Natalia
Õpeaine: Matemaatika
natalia.sizmina@sillamaegymn.edu.ee
Smirnova Tatiana
Õpeaine: Kunstiõpetus
tatiana.smirnova@sillamaegymn.edu.ee
Stolova Galina
Õpeaine: Inimeseõpetus, terviseõpetus, bioloogia
Tervisenõukogu aseesimees
galina.stolova@sillamaegymn.edu.ee
Šutikova Galina
Õpeaine: Eesti keel
galina.shutikova@sillamaegymn.edu.ee
Suvorova Irina
Õpeaine: Matemaatika
Reaalainete õppesuuna juht
irina.suvorova@sillamaegymn.edu.ee
Varankin Sergei
Õpeaine: Informaatika
Arvutispetsialist, Matemaatika ja informaatika õppetooli juht
sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee
Vershinina Jelena
Õpeaine: Matemaatika
jelena.vershinina@sillamaegymn.edu.ee
Vinogradov Dmitr
Õpeaine: Kehaline kasvatus
Sporditöö koordinaator
vinogradov.svk@gmail.com
Zahharova Julia
Õpeaine: Geograafia, eesti keel, uurimistöö alused
Loodusvaldkonna õppetooli juhataja, 12A klassijuhataja
julia.zahharova@sillamaegymn.edu.ee