Õpetajad

 

Perekonnanimi, Eesnimi

Õppeaine õpetaja

Kontaktandmed

Aleksejeva Маrina

Füüsika, uurimistööde juhendaja

marina.aleksejeva@sillamaegymn.edu.ee

Irzakhmetova Olga

Vene keel, kirjandus,
Klassijuhataja 10A

olga.irzakhmetova@sillamaegymn.edu.ee

 Bezko Margarita

Kehaline kasvatus

 margarita.bezko@sillamaegymn.edu.ee

Hramtsova Marina

Matemaatika, õppealajuhataja

marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee

Hripunova Natalia

Bioloogia

natkadi2002@yandex.ru

Ivanova Irina

Keemia, bioloogia,
Klassijuhataja 10B

Looduse ja keskkonna õppesuuna juht

irina.ivanova@sillamaegymn.edu.ee

Karina-Tarassova Margit

Eesti keel,
Humanitaarõppesuuna juht

margit.karina@sillamaegymn.edu.ee

Kaseniit Arno

Majandus ja ettevõtlus, karjääriõpetus, õpioskused, ühiskonnaõpetus

arnoopetaja@sillamaegymn.edu.ee

Tetiana Laba

Inglise keel, 

Klassijuhataja 11B (alates 1.02.2018)

tatiana.laba@sillamaegymn.edu.ee

Meldre Anne

Eesti keel,
Klassijuhataja 11B

anne.meldre@sillamaegymn.edu.ee

Suvorova Irina

Matemaatika,
Klassijuhataja 12A

Reaalainete õppesuuna juht

irina.suvorova@sillamaegymn.edu.ee

Ljubimova Jekaterina

Matemaatika, loogika

jekaterina.ljubimova@sillamaegymn.edu.ee

Minova Anastasija 

Inglise keel

anastasija.minova@sillamaegymn.edu.ee

Hlebova Jelena

Filosoofia, väitlemine ja debatikultuur; 

Karjäärikoordinaator, mittestatsionaarse õppe osakonna juhataja

 jelena.hlebova@sillamaegymn.edu.ee 

Popova Marina

Muusika

marina.popova@sillamaegymn.edu.ee

Proimina Julia

Inglise keel

Humanitaarainete õppetooli juhataja

julia.proimina@sillamaegymn.edu.ee

Rasskazova Jekaterina

Tantsuõpetus

jekaterina.rasskazova@sillamaegymn.edu.ee

Rooma Ivar

Riigikaitse

 

Stolova Galina

Inimeseõpetus, terviseõpetus, bioloogia,
Tervisenõukogu aseesimees

galina.stolova@sillamaegymn.edu.ee

Küng Aive

Ajalugu, ühiskonnaõpetus,
Sotsiaalainete õppetooli juhataja

aive.kung@sillamaegymn.edu.ee

Sizmina Natalia

Matemaatika

 natalia.sizmina@sillamaegymn.edu.ee

Smirnova Tatiana

Vene keel, kunstiõpetus

tatiana.smirnova@sillamaegymn.edu.ee

Šutikova Galina

Eesti keel,
Klassijuhataja 12B

galina.shutikova@sillamaegymn.edu.ee

Varankin Sergei

Informaatika,

Matemaatika ja informaatika õppetooli juht

sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee
http://sginformaatika.blogspot.com/

Vershinina Jelena

Matemaatika

jelena.vershinina@sillamaegymn.edu.ee

Vinogradov Dmitri

Kehaline kasvatus

Sporditöö koordinaator

vinogradov.svk@gmail.com

Zahharova Julia

Geograafia, eesti keel, uurimistöö alused
Klassijuhataja 11A ,
Loodusvaldkonna õppetooli juhataja

julia.zahharova@sillamaegymn.edu.ee