Õpetajad

 

Perekonnanimi, Eesnimi

Õppeaine õpetaja

Kontaktandmed

Aleksejeva Маrina

Füüsika, 10A klassijuhataja

marina.aleksejeva@sillamaegymn.edu.ee

Bezko Margarita

Kehaline kasvatus

 margarita.bezko@sillamaegymn.edu.ee

Hlebova Jelena

Filosoofia, väitlemine ja debatikultuur, mittestatsionaarse õppe osakonna õpetaja

 jelena.hlebova@sillamaegymn.edu.ee 

Hramtsova Marina

Matemaatika, õppealajuhataja

marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee

Hripunova Natalia

Bioloogia

natkadi2002@yandex.ru

Irzakhmetova Olga

Vene keel, kirjandus,
11A klassijuhataja

olga.irzakhmetova@sillamaegymn.edu.ee

Ivanova Irina

Keemia, bioloogia,
Looduse ja keskkonna õppesuuna juht, 11B klassijuhataja

irina.ivanova@sillamaegymn.edu.ee

Karina-Tarassova Margit

Eesti keel,
Humanitaarõppesuuna juht

margit.karina@sillamaegymn.edu.ee

Kaseniit Arno

Majandus ja ettevõtlus, õpioskused, majandusmatemaatika õpetaja

arnoopetaja@sillamaegymn.edu.ee

Küng Aive

Ajalugu, ühiskonnaõpetus,
Sotsiaalainete õppetooli juhataja

aive.kung@sillamaegymn.edu.ee

Laba Tetiana

Inglise keel, 11B klassijuhataja (alates septembrist sünnituseelsel puhkusel)

tatiana.laba@sillamaegymn.edu.ee

Liiv Imre

Ühiskonnaõpetus

imre.liiv@sillamaegymn.edu.ee

Lihhatseva Galina

Inglise keel

 

Ljubimova Jekaterina

Matemaatika, loogika

jekaterina.ljubimova@sillamaegymn.edu.ee

Meldre Anne

Eesti keel (lapsehoolduspuhkusel)

anne.meldre@sillamaegymn.edu.ee

Muliar, Iuulia

Vene keel ja kirjandus

 
Ovchinnikova Yulia 

Inglise keel

julia.ovchinnikova@sillamaegymn.edu.ee

Popova Marina

Muusika

marina.popova@sillamaegymn.edu.ee

Proimina Julia

Inglise keel,  Humanitaarainete õppetooli juhataja, 12B klassijuhataja

julia.proimina@sillamaegymn.edu.ee

Plauska Serafima

Inglise keel

serafima.plauska@sillamaegymn.edu.ee

izmina Natalia

 Matemaatika

 natalia.sizmina@sillamaegymn.edu.ee

Smirnova Tatiana

Kunstiõpetus

tatiana.smirnova@sillamaegymn.edu.ee

Stolova Galina

Inimeseõpetus, terviseõpetus, bioloogia,
Tervisenõukogu aseesimees

 galina.stolova@sillamaegymn.edu.ee

Suvorova Irina

Matemaatika
Reaalainete õppesuuna juht

irina.suvorova@sillamaegymn.edu.ee

Šutikova Galina

Eesti keel

galina.shutikova@sillamaegymn.edu.ee

Varankin Sergei

Informaatika, Matemaatika ja informaatika õppetooli juht

sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee
http://sginformaatika.blogspot.com/

Vershinina Jelena

Matemaatika

jelena.vershinina@sillamaegymn.edu.ee

Vinogradov Dmitri

Kehaline kasvatus, sporditöö koordinaator

vinogradov.svk@gmail.com

Zahharova Julia

Geograafia, eesti keel, uurimistöö alused
12A klassijuhataja, Loodusvaldkonna õppetooli juhataja

julia.zahharova@sillamaegymn.edu.ee