Õpetajad

 

Perekonnanimi, Eesnimi

Õppeaine õpetaja

Kontaktandmed

Aleksejeva Маrina

Füüsika

marina.aleksejeva@sillamaegymn.edu.ee

Irzakhmetova Olga

Vene keel,
Kirjandus,
Klassijuhataja 10A

olga.irzakhmetova@sillamaegymn.edu.ee

 Bezko Margarita

kehaline kasvatus

 margarita.bezko@sillamaegymn.edu.ee

Hramtsova Marina

Matemaatika

marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee

Hripunova Natalia

Bioloogia

natkadi2002@yandex.ru

Ivanova Irina

Keemia,
Bioloogia,

Loodusvaldkonna õppetooli juhataja,
Klassijuhataja 10B

irina.ivanova@sillamaegymn.edu.ee

Karina-Tarassova Margit

Eesti keel,
Keelte õppetooli juhataja

margit.karina@sillamaegymn.edu.ee

Kaseniit Arno

Majandus, Karjääriõpetus

arnoopetaja@sillamaegymn.edu.ee

Tetiana Laba

Inglise keel

tatiana.laba@sillamaegymn.edu.ee

Meldre Anne

Eesti keel,
LAK-õppe koordinaator
Klassijuhataja 11B

anne.meldre@sillamaegymn.edu.ee

Suvorova Irina

Matemaatika,
Klassijuhataja 12A

irina.suvorova@sillamaegymn.edu.ee

Ljubimova Jekaterina

Matemaatika,
Loogika
(lapsehoolduspuhkusel)

jekaterina.ljubimova@sillamaegymn.edu.ee

Anastasija Minova

Inglise keel

anastasija.minova@sillamaegymn.edu.ee

Hlebova Jelena

Filosoofia, Väitlemine ja debatikultuur; Karjäärikoordinaator

Mittestatsionaarse õppe osakonna juhataja

 jelena.hlebova@sillamaegymn.edu.ee 

Popova Marina

Muusika

marina.popova@sillamaegymn.edu.ee

Proimina Julia

Inglise keel

julia.proimina@sillamaegymn.edu.ee

Rasskazova Jekaterina

Tantsuõpetus

jekaterina.rasskazova@sillamaegymn.edu.ee

Rooma Ivar

Riigikaitse

 

Stolova Galina

Inimeseõpetus,
Bioloogia,
Tervisenõukogu aseesimees

galina.stolova@sillamaegymn.edu.ee

Küng Aive

Ajalugu,
Ühiskonnaõpetus,
Sotsiaalainete õppetooli juhataja

aive.kung@sillamaegymn.edu.ee

Natalia Sizmina

Matemaatika

 natalia.sizmina@sillamaegymn.edu.ee

Smirnova Tatiana

Vene keel,

tatiana.smirnova@sillamaegymn.edu.ee

Šutikova Galina

Eesti keel,
Klassijuhataja 12B

galina.shutikova@sillamaegymn.edu.ee

Varankin Sergei

Informaatika

sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee
http://sginformaatika.blogspot.com/

Vershinina Jelena

Matemaatika

jelena.vershinina@sillamaegymn.edu.ee

Vinogradov Dmitri

Kehaline kasvatus

Sporditöö koordinaator

vinogradov.svk@gmail.com

Zahharova Julia

Geograafia,
Eesti keel,
Uurimistöö alused
Klassijuhataja 11A

julia.zahharova@sillamaegymn.edu.ee