Õpetajad

Ees - ja perekonnanimisorteeri kahanevalt Kontaktandmed
Abel Signe
Õppeaine: Eesti keel
10B mentor, karjäärikoordinaator, sisekaitse õppesuuna juht
signe.abel@sillamaegymn.edu.ee
Aleksejeva Маrina
Õppeaine: Füüsika
11A klassijuhataja
marina.aleksejeva@sillamaegymn.edu.ee
Bezko Margarita
Õppeaine: Kehaline kasvatus
margarita.bezko@sillamaegymn.edu.ee
Butrina Zinaida
Õppeaine: Bioloogia
zinaida.ru@mail.ru
Hramtsova Marina
Õppeaine: Matemaatika
Õppealajuhataja
marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee
Hripunova Natalia
Õppeaine: Bioloogia
natkadi2002@yandex.ru
Irzakhmetova Olga
Õppeaine: Vene keel, kirjandus,
12A klassijuhataja
olga.irzakhmetova@sillamaegymn.edu.ee
Ivanova Irina
Õppeaine: Keemia, bioloogia
Looduse ja keskkonna õppesuuna juht, 12B klassijuhataja
irina.ivanova@sillamaegymn.edu.ee
Kaasik Airi-Kairi
Õppeaine: Kunstiõpetus
Huvijuht-üldpädevuste koordinaator, õpilasesinduse mentor
airi-kairi.kaasik@sillamaegymn.edu.ee
Kanev Andrei
Õppeaine: Riigikaitse
andrei.kanev@sillamaegymn.edu.ee
Karina-Tarassova Margit
Õppeaine: Eesti keel
Humanitaarõppesuuna juht, 11B klassijuhataja
margit.karina@sillamaegymn.edu.ee
Kaseniit Arno
Õppeaine: Majandus ja ettevõtlus, õpioskused, majandusmatemaatika
Direktor
arnoopetaja@sillamaegymn.edu.ee, direktor@sillamaegymn.edu.ee, arno.kaseniit@sillamaegymn.edu.ee
Küng Aive
Õppeaine: Ajalugu, ühiskonnaõpetus
aive.kung@sillamaegymn.edu.ee
Laba Tetiana
Õppeaine: Inglise keel
lapsehoolduspuhkusel
tatiana.laba@sillamaegymn.edu.ee
Lihhatšova Galina
Õppeaine: Inglise keel
galina.lihhatsova@sillamaegymn.edu.ee
Liiv Imre
Õppeaine: Ühiskonnaõpetus
imre.liiv@sillamaegymn.edu.ee
Ljubimova Jekaterina
Õppeaine: Matemaatika, loogika
11C klassijuhataja
jekaterina.ljubimova@sillamaegymn.edu.ee
Meldre Anne
Õppeaine: Eesti keel (lapsehoolduspuhkusel)
anne.meldre@sillamaegymn.edu.ee
Orikova Marina
Õppeaine: Inimeseõpetus
Personalispetsialist, Mittestatsionaarse õppe osakonna õpetaja
marina.orikova@sillamaegymn.edu.ee
Ovchinnikova Yulia
Õppeaine: Inglise keel
10D mentor
julia.ovchinnikova@sillamaegymn.edu.ee
Plauska Serafima
Õppeaine: Inglise keel
serafima.plauska@sillamaegymn.edu.ee
Popova Marina
Õppeaine: Muusika
marina.popova@sillamaegymn.edu.ee
Proimina Julia
Õppeaine: Inglise keel,
Humanitaarainete õppetooli juhataja, 10A mentor
julia.proimina@sillamaegymn.edu.ee
Rjazanova Jelena
Õppeaine: Eesti keel
jelena.rjazanova@sillamaegymn.edu.ee
Sizmina Natalia
Õppeaine: Matemaatika
natalia.sizmina@sillamaegymn.edu.ee
Smirnova Tatiana
Õppeaine: Kunstiõpetus, vene keel, kirjandus
tatiana.smirnova@sillamaegymn.edu.ee
Stolova Galina
Õppeaine: Inimeseõpetus, terviseõpetus, bioloogia
Tervisenõukogu aseesimees, HEV õppenõustaja
galina.stolova@sillamaegymn.edu.ee
Šutikova Galina
Õppeaine: Eesti keel
galina.shutikova@sillamaegymn.edu.ee
Suvorova Irina
Õppeaine: Matemaatika
Reaalainete õppesuuna juht
irina.suvorova@sillamaegymn.edu.ee
Varankin Sergei
Õppeaine: Informaatika
Arvutispetsialist, Matemaatika ja informaatika õppetooli juht, 10C mentor
sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee
Vassiljeva Natalja
Õppeaine: Ajalugu
nvassiljeva74@gmail.com
Vershinina Jelena
Õppeaine: Matemaatika
jelena.vershinina@sillamaegymn.edu.ee
Vinogradov Dmitr
Õppeaine: Kehaline kasvatus
Sporditöö koordinaator
vinogradov.svk@gmail.com
Zahharova Julia
Õppeaine: Geograafia, eesti keel, uurimistöö alused
Loodusvaldkonna õppetooli juhataja
julia.zahharova@sillamaegymn.edu.ee