Sillamäe Gümnaasium

previous next

Goldbergi masina ehitamise võistlus

Eesti keel

10. septembril toimus Hariduskopteri füüsika teema-aasta "Särtsust pingeni" raames Ida-Virumaal esimest korda haridusastmete ülene võistlus, kus ehitati Goldbergi masinat. Sillamäe gümnaasiumist osalesid võistlusel 12A õpilased Milana Prokofjeva, Anastasija Romanova, Julia Kiseljova ja Jegor Antonyuk. Toila laululava kaare all valmis kolme tunni jooksul õpilaste nutikust ning loovust proovile panev seadeldis – toimiv Goldbergi masin.

Sillamäe Gümnaasiumi õpihuvilaager Võrumaal

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasium osales Haridusministeeriumi poolt pakutud õpihuvilaagrite korraldamise projektikonkursil ja sai rahalise toetuse. Projekti eesmärk oli leevendada distantsõppest tingitud negatiivseid mõjusid. 3.-5. septembril toimuski õppesõit Haanjasse. Siin said noored võimaluse suhelda ja tegeleda huvitegevusega looduskaunis kohas. Läbi muusika, tantsu ja positiivse suhtlemise maandati digiõppe ajal kogunenud stressi. Enamus projektis osalejatest olid Võrumaal esimest korda. Huvitavad olid ekskursioon Suurele Munamäele ja jalutuskäik Ööbikuorgu.

Lehed