8. Noorteball

previous next

Head õpilased ja vanemad

Eesti keel

Distantsõpe jätkub esialgu veel vähemalt kaks nädalat, kuid tõenäoliselt pikendatakse seda veelkord kuni aprilli lõpuni.
Koolivaheaeg toimub tavapärasel ajal ehk 20.-26. aprillini.

Anname teada, et seoses eriolukorraga lükatakse edasi gümnaasiumide lõpueksamite toimumise periood.
Kuni eriolukorra lõpuni ei toimu ka keeletasemete eksamid, testid ja tasemetööd.

Alates esmaspäevast, 16.märtsist on Sillamäe Gümnaasium distantsõppel

Eesti keel

Seoses koroonaviiruse leviku ohuga ja eesmärgiga haiguste levik peatada kuulutas Eesti Vabariigi valitsus 12.märtsil välja eriolukorra. Vastavalt eriolukorrale kohustas Haridus- ja teadusministeerium kõik õppeasutused oma töö ümberkorraldama ja alates 16.märtsist üle minema distantsõppele (e-õpe e-keskkondades).

Õpilaste distantsõpe toimub kodustes tingimustes õpetaja juhendamisel e-õppekeskkondade kaudu. 13.märtsil saavad õpilased koolis vastavad juhendid ja vajadusel õppematerjalid (töölehed, ülesanded jne).

Sillamäe Gümnaasiumi õpilased ja vanemad saavad vajadusel õppekorraldusküsimustes infot E-R kl 9.00-16.00

Õpilastel ja vanematel palume jälgida teateid Stuudiumis (sillamae.ope.ee) ja hoida kontakti klassijuhataja või mentoriga.

Hoiame tervist ja teineteist!

Arno Kaseniit

direktor

Vastuvõtt Sillamäe Gümnaasiumisse

Taotluste esitamine ja vestlusele registreerimine 4.-31. mai 2020
Vestlused ja testide sooritamine 1.-12. juuni
Põhikooli lõputunnistuse esitamine 16.-30. juuni (testi edukalt sooritanud õpilased).

Lehed