Sillamäe Gümnaasium

Spordipäev 2020

Eesti keele nädal

previous next

Vabariigi Valitsuse, Terviseameti ja Teadusnõukoja ühispöördumine seoses COVID-19 levikuga

Head Sillamäe Gümnaasiumi õpilased, vanemad ja koolitöötajad,

Palun lugeda tähelepanelikult Vabariigi Valitsuse, Terviseameti ja Teadusnõukoda ühispöördumist ja juhinduda soovitustest.

Püsime terved ja hoiame üksteist, Ida-Virumaad ning kogu Eestit!

Pöördumine pdf formaadis siin

Peaminister Jüri Ratas
Terviseameti peadirektor Üllar Lanno
Teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar

Rahvusvaheline muusikapäev

Eesti keel

1. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist muusikapäeva – traditsioon, mis algatati juba 1975. aastal. Eestis toimub sel päeval mitmeid kontserte ning Kultuurkapital ja Muusikanõukogu tunnustavad muusikuid ja annavad üle preemiaid. Sillamäe Gümnaasiumi õpilastele astusid muusikapäeva puhul üles Sillamäe muusikakooli rütmimuusika osakond: muusikakooli direktor/pianist Vladimir Võssotski, saksofoniõpetaja Artjom Repjuk ning kitarrist Pavel Klišin.

Sillamäe Gümnaasiumi õpilastele avatakse uus bussiliin 115E

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasiumi, Sillamäe linnavalitsuse ja Ida-Viru Ühistranspordikeskuse koostöös ja Maanteeameti nõusolekul hakkab 1.oktoobrist käima täiendav bussiliin 115E, mis hakkab teenindama peamiselt gümnaasiumi õpilasi, kes elavad Ahtme linnaosas, Jõhvis ja Kohtla-Järvel. Liin nr 115E on käigus ekspressliinina perioodil 01.10.2020 kuni 31.12.2020 Sillamäe Linnavalitsuse tellimusel ja finantseerimisel Sillamäe Gümnaasiumi koolipäevadel.

Väljumine Ahtme kaubakeskuse peatusest kl 7:40, Jõhvi bussijaamast kl 7:50. Vahepeatused ainult sisenemiseks Iidla, Pargitaguse ja Lasteaia.
Saabumine Sillamäe bussijaama kl 8:10 ja J.Gagarini peatusess kl 8:20.

Väljumine J.Gagarini peatusest kl 8:25 ja Sillamäe bussijaamast kl 8:30. Vahepeatused ainult sisenemiseks Kiriku ja Politsei.

Saabumine Jõhvi bussijaama kl 8:55.

Sõiduplaanid www.peatus.ee ja www.ivytk.ee/soiduplaanid/

Gümnaasium jätkab tavapärast õppetööd 1.oktoobril

Eesti keel

Septembris alustas Sillamäe Gümnaasiumis õppimist üle 250 õpilase- nii palju pole meid varem olnud. Vaatamata suurenenud õpilaste arvule, tuleme edukalt toime õppetegevuse korraldamisega, valikkursuste pakkumise ja muude õpilasi ja õppetööd puudutavate küsimustega. Kahjuks aga pidime lähtuvalt tekkinud olukorrast alates 21.septembrist ajutiselt üle minema distantsõppele. Kuna COVID-viirus Ida-Virumaal on hakanud enneolematu kiiruse ja ulatusega levima, pidasime õigeks 10 koolipäeva distantsõpet praktiseerida. Kahjuks on paljud õpilased septembris küllaltki muutuvate ilmaolude tõttu haigestunud ka tavapärastesse külmetushaigustesse, siis väike kooliskäimise paus aitab loodetavasti kõigil terveks saada.

Alustame taas tavapärast õppetööd 1.oktoobril. Seniks aga õpime kodustes tingimustes. Jõudu meile kõigile, eriti aga meie õpetajatele, kes distantsõpet korraldavad.

Arno Kaseniit

direktor

Foto: Rene Kundla, ERR

Olukorrast Sillamäe Gümnaasiumis saab lugeda Põhjarannikust ja kuulata-vaadata err.ee portaalist