SG11

TALV 2023

ÕPETAJATE PÄEV 2022

previous next

Sillamäe Gümnaasium korraldab 3.juunil spordipäeva

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasium korraldab 3.juunil spordipäeva. Osaleme kogu kooliga Sillamäe Promenaadijooksul. Gümnasistid ja õpetajad saavad osaleda nii joksuvõistlustel kui ka olla vabatahtlikuks spordivõistluste korraldamisel. Loodame toredat ilma ja päeva õnnestumist. Spordipäevale on kutsutud ka gümnaasiumisse õppima kandideerijad.

 

12. klasside lõpukell

Eesti keel

Reedel, 26. mail 2023 helises Sillamäe Gümnaasiumis 12. klassi õpilastele viimane koolikell.

Lõpukell on ühtaegu rõõmsameelne ja kurb pidu. Aeg jookseb vääramatult kiiresti. Tundub, et just hiljuti astusid praegused koolilõpetajad arglikult ja kõhklevalt kümnendasse klassi. Nüüd on aga kõlanud viimane kell ja meil on aeg hüvasti jätta.

Sillamäe Gümnaasium osales riigigümnaasiumite teadusvõistlusel "Future Starts Here"- tulevik algab siin

Eesti keel

19. mail osales Sillamäe Gümnaasiumi võistkond Kohtla-Järve Gümnaasiumi poolt korraldatud üle-eestilisel riigigümnaasiumite teadusvõistlusel “Future Starts Here”, mis toimus Kohtla-Nõmmel Eesti kaevandusmuuseumis. Õpilased pidid täitma 10 ülesannet, mis nõudsid nende taiplikkust, loogilist mõtlemist, teadmisi loodusteaduste ja tehnoloogia valdkonnas ja meeskonnatöö oskust. Võistlus lõppes ühise raketi laskmisega ja maa-aluse ekskursiooniga kaevurite kiirkursuse läbimiseks. 

 
õpetaja Jelizaveta Ivanova

Meediaringi õppekäik Filmimuuseumisse

Eesti keel

16. mail tegid meediaringi õpilased ja meediaõpetaja Natalia Lillemäe õpereisi Filmimuuseumisse, et külastada "Gorikatuuri" muuseuminäituse töötuba.

Töötoas saai näha Eesti Kunstimuuseumi graafikakogust pilte kuulsa karikaturist Gori isiklikest joonistusalbumitest ja luua karikatuur ise. Seejärel külastasid õpilased filmimuuseumi püsinäitust. Õpilastele meeldis reis: nad veetsid mõnusalt aega Tallinnas ja laiendasid oma teadmisi poliitika, sõnavabaduse, ajakirjanduse, ajaloo teemadel.

õpetaja Natalia Lillemäe

Lehed