8. Noorteball

previous next

Maakondlik eesti keele olümpiaad

Eesti keel

13. veebruaril toimus Jõhvi Gümnaasiumis Ida-Virumaa eesti keele teise keelena maakondlik olümpiaad. Osales üle 50 õpilase Jõhvi, Kohtla-Järve ja Narva koolidest. Sillamäe Gümnaasiumist osalesid 5 õpilast: Jekaterina Mirotvortseva, Darja Bažulina, Adelia Elksninš, Arina Jakuševa ja Niina Solopajeva.

Sillamäe Gümnaasiumi Noorteball

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasiumi 8. noorteball on tänaseks juba ajalugu. Tehakse kokkuvõtteid, rõõmustatakse toredaid fotosid ja videolõike vaadates. Aga tantsutunnid jätkuvad. Juba on tekkinud uusi ideid järgmise aasta balliks.

Sillamäe Gümnaasium tänab kõiki, kes aitasid kaasa suure ürituse heaks kordaminemiseks.

Noorteballi peakorraldaja Margit Karina-Tarassova

Põhjaranniku ülevaadet gümnaasiumi ballist loe siin.

TalTechi Virumaa kolledžis Koolimess

Eesti keel

30. jaanuaril  toimus TalTechi Virumaa kolledžis Koolimess.

11. klasside õpilased külastasid messi inseneeria kursuse raames.

Temaatika:

1. Ehitiste projekteerimine ja ehitusjuhtimine.
Töötoa nimi - Ehitusinseneri töötuba - elualaga seotud probleemid.
(Töötoas uuriti, milliseid vigu insenerid teevad ning seejärel ehitasid õpilased paberist sillamudeli).

Lehed