8. Noorteball

Jõulukohvik

Reaalainete nädal

previous next

Sillamäe Gümnaasium õpib ja töötab jätkuvalt kodustes tingimustes

Eesti keel

Vastavalt VV poolt väljakuulutatud eriolukorra tingimustele jäid ka Sillamäe Gümnaasiumi õpilased ja õpetajad alates 16.märtsist kodustes tingimustes õppima ja tööle. Esimesed kaks nädalat on olnud küllaltki pingelised, samas on olnud huvitav õppima õppimise aeg.

Nendel ja tulevastel õppenädalatel oleme sunnitud rohkem kasutama arvuteid ja internetikeskkondi, samas ei tohi unustada ka raamatuid ja aktiivset füüsilist tegevust.

Enamlevinud õppekeskkonnad, mida meie õpetajad õppetegevuses kasutavad, on Stuudium, moodle, google, Classroom, Quizzlet jt. Videotundide läbiviimiseks oleme kasutanud Skype, google meet ja zoom keskkondi.

2.aprillil veendusime, et kõik meie üle 190 õpilase on terved ja osalevad õppimises. Kõik õpilased said OÜ Mannavaht poolt toidupakid. Järgmised toidupakid jagatakse õpilastele enne koolivaheaega.

Eesti keele kui teise keele riigieksamit aprillis ei toimu, eksami toimumise aeg selgub hiljem. Gümnaasiumi lõpetamise asjaolud selguvad samuti tõenäoliselt alles aprillikuu lõpuks.

Seniks soovin kõigile tervist ja loovat õppimist. Oluline on koostada endale päevakava ja seda ka järgida. Nautigem õppimist ja eduelamusi.

Püsigem kodus ja hoidkem enda ja lähedaste tervist!

Arno Kaseniit

direktor

Head õpilased ja vanemad

Distantsõpe jätkub esialgu veel vähemalt kaks nädalat, kuid tõenäoliselt pikendatakse seda veelkord kuni aprilli lõpuni.
Koolivaheaeg toimub tavapärasel ajal ehk 20.-26. aprillini.

Anname teada, et seoses eriolukorraga lükatakse edasi gümnaasiumide lõpueksamite toimumise periood.
Kuni eriolukorra lõpuni ei toimu ka keeletasemete eksamid, testid ja tasemetööd.

Alates esmaspäevast, 16.märtsist on Sillamäe Gümnaasium distantsõppel

Eesti keel

Seoses koroonaviiruse leviku ohuga ja eesmärgiga haiguste levik peatada kuulutas Eesti Vabariigi valitsus 12.märtsil välja eriolukorra. Vastavalt eriolukorrale kohustas Haridus- ja teadusministeerium kõik õppeasutused oma töö ümberkorraldama ja alates 16.märtsist üle minema distantsõppele (e-õpe e-keskkondades).

Õpilaste distantsõpe toimub kodustes tingimustes õpetaja juhendamisel e-õppekeskkondade kaudu. 13.märtsil saavad õpilased koolis vastavad juhendid ja vajadusel õppematerjalid (töölehed, ülesanded jne).

Sillamäe Gümnaasiumi õpilased ja vanemad saavad vajadusel õppekorraldusküsimustes infot E-R kl 9.00-16.00

Õpilastel ja vanematel palume jälgida teateid Stuudiumis (sillamae.ope.ee) ja hoida kontakti klassijuhataja või mentoriga.

Hoiame tervist ja teineteist!

Arno Kaseniit

direktor

Vastuvõtt Sillamäe Gümnaasiumisse

Taotluste esitamine ja vestlusele registreerimine 4.-31. mai 2020
Vestlused ja testide sooritamine 1.-12. juuni
Põhikooli lõputunnistuse esitamine 16.-30. juuni (testi edukalt sooritanud õpilased).

Lehed