Sillamäe Gümnaasium

previous next

18. jaanuaril 12.klassides digiõppepäev

Head õpilased ja vanemad,

Kahjuks pean täna välja kuulutama 18.jaanuari digiõppe päevaks 12A, 12B ja 12C klassides. See tähendab, 12.-klassid õpivad kodustes tingimustes.12 MSÕ õpib nagu tavaliselt.

Digiõppe päev on meile vajalik selleks, et õppida paremini kasutama veebi- ja arvutipõhiseid õppekeskkondi ja õppematerjale. Lisaks on see päev meile vajalik seoses kujunenud olukorraga- läinud nädala jooksul on haigestunud mitu õpilast ja teadmata on veel nii mõnegi õpilase olukord.

10. ja 11. klasside distantsõpe jätkub kuni 25.jaanuarini

Eesti keel

Valitsus otsustas 14.jaanuari istungil pikendada Ida-Virumaa piiranguid kahe nädala võrra. Koolid avatakse täiel määral 25. jaanuarist.

Alates 11.jaanuarist on kontaktõppel 12.klassid, 10. ja 11.klassid on distantsõppel.

Toidupakke 10 päeva eest saavad 10. ja 11.klasside õpilased 20.-21.jaanuaril.

Rohkem infot ja kommentaare saate klassijuhatajatelt.

Haridus- ja teadusministeeriumi soovitusi seoses piirangute ja distantsõppega saab lugeda siin https://www.hm.ee/et/koroona

Täiendav info kantselei@sillamaegymn.edu.ee, tel 3929074

Head uut aastat! Head uue õppveerandi algust!

Eesti keel

Hea koolipere, head õpilased ja vanemad!

Peagi on lõppemas koolivaheaeg. Epidemioloogiline olukord on kahjuks endiselt ärevusttekitav. Vastavalt haridusministri ettepanekule otsustas Vabariigi Valitsus, et alates 11.jaanuarist võib Ida-Virumaa koolides kontaktõpe alata vaid 12.klasside õpilastele. 10. ja 11.klassid jätkavad õppimist distantsõppel.

Soovin kõigile kannatlikkust ja mõistvat suhtumist. Anname õpetajate poolt parima, et saaksite ka distantsõppel vajalikke teadmisi ja oskusi. Loodame, et olukorrad muutuvad peagi paremuse poole ja saame tavapärastelt koolis käia ja vahetult teineteisega suhelda.

Seni suhtleme ja õpime veebikeskkondades. 12.klassi õpilasi aga ootame 11.jaanuaril kl 8.30 kooli õppima.

Arno Kaseniit

direktor

Head jõuluaega, head koolivaheaega!

Eesti keel

Sillamäe Gümnaasium on olnud detsembrikuus distantsõppel. 22.detsembril on II õppeveerandi viimane koolipäev. Olete olnud tublid õppijad, oleme saanud kõik teadlikumaks iseseisvast õppimisest ja töötamisest. Loodame, et igaüks on saanud õppida omas tempos ja õpetajad on olnud tähelepanelikud ja abivalmid.

Saabunud on talv, käes on jõuluaeg. Soovin kogu kooliperele rahulikke jõule ja toredat aastavahetust. Kohtume taas 11.jaanuaril, juba uuel 2021.aastal.

Arno Kaseniit

direktor