Kolme gümnaasiumi õpilasesinduste kohtumine

Jõhvi, Kohtla-Järve ja Sillamäe gümnasiumide õpilasesinduste teine kohtumine toimus 13. veebruaril Kohtla-Järve gümnaasiumis.
Pärast kooli tutvustust esitasid kolme kooli esindajad oma ühisürituse ideed. Jõhvi pakkus välja kevadkontserdi, Kohtla-Järve liikumispäeva ning meie kool reklaamfilmi konkursi. Pärast ideede tutvustust töötati kolmes segatiimis, kus algset kontseptsiooni edasi arendati. Kohtumise lõpus esitleti kõik kolm ideed uuesti täienduste ja konkreetsemate lahendustega. Seejärel toimus hääletus, kus kõik said valida oma lemmikidee. Võitjaks osutus kahepäevane liikumispäeva üritus, kuhu oli integreeritud nii kontserdi kui ka filmikonkursi mõte. Ürituse aluseks on olümpiamängud, kus kõikidest koolidest osalevad segatiimid läbivad erinevaid „võistlusalasid". Kogu ettevõtmine lõppeks kontserdiga, kus kõikide koolide õpilased esinevad loominguliste etteastetega.

Järgmine kolme kooli õpilasesinduste kohtumine toimub märtsi teises pooles Jõhvis, mil arendatakse ürituse kontseptsiooni edasi ning alustatakse ettevalmistustega.