Sillamäe Gümnaasium edukas maakondlikul eesti keele olümpiaadil

13. veebruaril toimus Jõhvi Gümnaasiumis Ida-Virumaa eesti keele teise keelena maakondlik olümpiaad. Osales üle 50 õpilase Sillamäe, Jõhvi, Kohtla-Järve ja Narva koolidest. Sillamäe Gümnaasiumist osalesid 5 õpilast: Jekaterina Mirotvortseva, Darja Bažulina, Adelia Elksninš, Arina Jakuševa ja Niina Solopajeva.
Õnnitleme 10 kl õpilast Jekaterina Mirotvortsevat, kes saavutas 10. klasside arvestuses I koha! Ka kõik teised esinesid tugevas konkurentsis väärikalt: Darja Bažulina 5. koht, Arina Jakuševa 7. koht. Ees ootab eesti keele vabariiklik olümpiaad, mis toimub 21. märtsil Tartu Ülikoolis. Eelvooru põhjal on sinna kutsutud viis Sillamäe gümnasisti: Jekaterina Mirotvortseva, Uljana Bugrova, Regina Mõstsõna, Adelia Elksninš ja Kristiina Prošuta. Soovime neile edu!
Margit Karina-Tarassova
Humanitaarsuuna juht