Eesti Vabariigi aastapäeva eel tunnustati edukamaid

Sillamäe Gümnaasium tunnustab õppimises edukaid õpilasi traditsiooniliselt 1.septembril ja Eesti Vabariigi sünnipäeva eel. Reedel, 21.veebruaril tähistaski Sillamäe Gümnaasiumi koolipere Eesti Vabariigi 102. sünnipäeva ja tunnustas parimaid õppijaid ja andis üle tänukirja "Aasta gümnasisti" laureaadile.

Sama päeva õhtul toimus Sillamäe Kultuurikeskuses Sillamäe Linnavalitsuse korraldatud pidulik aktus, kus tunnustati Sillamäe linna arengusse panustanud inimesi.

Sillamäe linnavalitsuse tänukirja panuse eest Sillamäe linna arengusse ja linnaelanike elu paremaks muutmise eest pälvis ka gümnaasiumi direktor Arno Kaseniit.

24.veebruari varahommikul toimus Sillamäe linna keskväljakul pidulik riigilipu heiskamine. Juba kolmandat aastat järjest korraldab Sillamäe Gümnaasium koostöös linnavalitsuse, Sillamäe Noortenõukogu ja Kultuurikeskusega riigilipu heiskamise tseremooniat. Hea meel oli tõdeda, et tseremoonial osales ka palju gümnasiste- õpilasesindusest ja 11A klassist. Ka õpetajaid oli sel aastal palju kohal.

Tähistame ka edaspidi väärikalt Eesti tähtpäevi ja oleme tublid oma põhitegevustes- õppimises ja õpetamises.

Head koolivaheaega ja kohtume juba 2.märtsil!

Margit Karina-Tarassova,

eesti keele õpetaja, humanitaarsuuna juht, meediaklubi juhendaja