Alates esmaspäevast, 16.märtsist on Sillamäe Gümnaasium distantsõppel

Seoses koroonaviiruse leviku ohuga ja eesmärgiga haiguste levik peatada kuulutas Eesti Vabariigi valitsus 12.märtsil välja eriolukorra. Vastavalt eriolukorrale kohustas Haridus- ja teadusministeerium kõik õppeasutused oma töö ümberkorraldama ja alates 16.märtsist üle minema distantsõppele (e-õpe e-keskkondades).

Õpilaste distantsõpe toimub kodustes tingimustes õpetaja juhendamisel e-õppekeskkondade kaudu. 13.märtsil saavad õpilased koolis vastavad juhendid ja vajadusel õppematerjalid (töölehed, ülesanded jne).

Sillamäe Gümnaasiumi õpilased ja vanemad saavad vajadusel õppekorraldusküsimustes infot E-R kl 9.00-16.00

Õpilastel ja vanematel palume jälgida teateid Stuudiumis (sillamae.ope.ee) ja hoida kontakti klassijuhataja või mentoriga.

Hoiame tervist ja teineteist!

Arno Kaseniit

direktor