VANEMALE

Дорогие гимназисты и их родители!

С 18 мая мы продолжаем обучаться в дистанционном режиме до 9 июня.
Контактное обучение и консультации будут организованы прежде всего для выпускников 12-ых классов, с целью подготовки к государственным и школьному экзаменам.
В исключительном случае будем приглашать на консультации и учеников 10, 11 классов, для которых дистанционное обучение не дало желаемого результата, и они нуждаются в дополнительной помощи педагога. Также, менторы и классные руководители будут приглашать учеников на индивидуальные развивающие беседы.
Необходимость контактных консультаций определяет педагог. У родителей есть право отказаться от посещения ребёнком школы. В этом случае родитель должен сообщить о своём отказе классному руководителю.
Приглашенные ученики получат информацию о времени проведения консультации от учителя-предметника (при необходимости от секретаря).
Продолжаем соблюдать рекомендации департамента здоровья!
Успехов в учёбе и здоровья!

Арно Касенийт

Distantsõppe periood pikeneb kuni 10. aprillini.

Anname teada, et seoses eriolukorraga lükatakse edasi gümnaasiumide lõpueksamite toimumise periood.
Kuni eriolukorra lõpuni ei toimu ka keeletasemete eksamid, testid ja tasemetööd.

Hea Sillamäe Gümnaasiumi lapsevanem

Seoses koroonaviiruse leviku ohuga ja eesmärgiga peatada viirushaiguste levik kuulutas Eesti Vabariigi valitsus 12.märtsil välja eriolukorra. Vastavalt eriolukorrale kohustas Haridus- ja teadusministeerium kõik õppeasutused oma töö ümberkorraldama ja alates 16.märtsist üle minema distantsõppele (e-õpe e-keskkondades).

Õpilaste distantsõpe toimub kodustes tingimustes õpetaja juhendamisel e-õppekeskkondade kaudu. Õppetöö toimub vastavalt tunniplaanile (vt https://tunniplaan.sillamaegymn.edu.ee)

Sillamäe Gümnaasiumi õpilased ja vanemad saavad vajadusel õppekorraldusküsimustes infot:

E-R kl 9.00-16.00

Õpilastel ja vanematel palume jälgida teateid Stuudiumis (sillamae.ope.ee) ja hoida kontakti klassijuhataja või mentoriga.

Hoiame tervist ja teineteist!
Arno Kaseniit
direktor

Rohkem infot seoses eriolukorraga siin https://novaator.err.ee/1030423/kkk-mida-peaks-teadma-koroonaviirustest