Sillamäe Gümnaasium õpib ja töötab jätkuvalt kodustes tingimustes

Vastavalt VV poolt väljakuulutatud eriolukorra tingimustele jäid ka Sillamäe Gümnaasiumi õpilased ja õpetajad alates 16.märtsist kodustes tingimustes õppima ja tööle. Esimesed kaks nädalat on olnud küllaltki pingelised, samas on olnud huvitav õppima õppimise aeg.

Nendel ja tulevastel õppenädalatel oleme sunnitud rohkem kasutama arvuteid ja internetikeskkondi, samas ei tohi unustada ka raamatuid ja aktiivset füüsilist tegevust.

Enamlevinud õppekeskkonnad, mida meie õpetajad õppetegevuses kasutavad, on Stuudium, moodle, google, Classroom, Quizzlet jt. Videotundide läbiviimiseks oleme kasutanud Skype, google meet ja zoom keskkondi.

2.aprillil veendusime, et kõik meie üle 190 õpilase on terved ja osalevad õppimises. Kõik õpilased said OÜ Mannavaht poolt toidupakid. Järgmised toidupakid jagatakse õpilastele enne koolivaheaega.

Eesti keele kui teise keele riigieksamit aprillis ei toimu, eksami toimumise aeg selgub hiljem. Gümnaasiumi lõpetamise asjaolud selguvad samuti tõenäoliselt alles aprillikuu lõpuks.

Seniks soovin kõigile tervist ja loovat õppimist. Oluline on koostada endale päevakava ja seda ka järgida. Nautigem õppimist ja eduelamusi.

Püsigem kodus ja hoidkem enda ja lähedaste tervist!

Arno Kaseniit

direktor