Head koolivaheaega!

Head õpilased ja lapsevanemad, esmaspäevast 20.aprillist algab taas selle õppeaasta koolivaheaeg, seekord juba neljas vaheaeg. Olime alates 16.märtsist küll kodus ja õppisime koos õpetajatega internetikeskkondade abil, kuid siiski puhkus on vajalik. Seekord peate siiski jääma koju ja puhkama kodustes tingimustes, sest viiruse levik pole veel peatatud.

Soovin kõigile tervist ja soovitan peale passiivse puhkamise ka aktiivset - raamatute lugemist, võimlemist, lauamängude mängimist, muusika kuulamist, puzzlede kokkupanekut või ristsõnade lahendamist. Kel inspiratsiooni, siis kirjutage luuletusi või lugusid. lahendage mõistatusi. Olge abiks oma vanematele.

Kohtume taas distantsõppes 27.aprillil. Hoidke end ja oma lähedasi. Head tervist!

Arno Kaseniit

direktor